Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon fura lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon fura lennék?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Még soha sem volt semmilyen kapcsolatom. Gondoltam biztos ronda vagyok, de több fiútól is hallottam hogy szépnek gondol. Egyszerűen sosem voltam olyan helyzetben, hogy valami történjen is. Mondjuk csendesebb/visszahúzódóbb vagyok addig, amíg nem ismer meg valaki jobban. A régi iskolámból a barátnőimmel is kb ez a helyzet, a gimnáziumi osztályomban viszont kb mindenkinek volt/van már valami kapcsolata. Nagyon szeretnek rákérdezni hogy van e barátom(de mindig ugyanazok, kb. hetente rákérdeznek...) és amikor nincs, halál meglepve: De smárolni smároltál már ugye???

Eddig ezt nem éreztem gáznak, mert tök jól megvagyok, de sikerült elérniük, hogy elkezdjem szégyellni magam.


2012. okt. 15. 21:47
 1/9 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz ,hogy nemvolt még komoly kapcsolatod! Szerintem nem kell rosszul érezned magad miatta mert majd jön az magától!

19/F

2012. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne törődj az ilyen megjegyzésekkel,nincs miért szégyenlned magad!!!!

Ha majd eljön az ideje lesz barátod és kész senkinek semmi köze hozzá!!!!

2012. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Emiatt ne szégyelld magad. Nem attól lesz valaki menő és "nagy szám", ha a tömeget kezdi követni és már 13 évesen szexel. Minden rendben van veled, ha így érzed jól magad, akkor ne változz meg mások miatt. Amikor úgy érzed, hogy eljött az ideje egy kapcsolatnak, és megismersz egy megfelelő fiút, akkor vágj bele.
2012. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

21 éves voltam, mikor barátom lett. Totál nem érdekelt, hogy ki mit gondolt.

Pedig én sem vagyok csúnya, sokan fel akartak csípni, de egyszerűen boldog voltam egyedül.

Szóval ne hagyd, hogy befolyásoljanak.

2012. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig nem kell gáznak érezned sem most sem pedig később. Egyszerűen nem szabad foglalkozni a kívülállók véleményével. Én magam is hasonló helyzetben vagyok csak épp fiúban, sose volt még barátnőm, de nem éreztem cikinek és ezután sem fogom. Pozitívan kell gondolkodni, ennyi a lényeg :)
2012. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:
Az jó, ha ez belülről jön. Ha külső nyomásra, akkor gáz. Tarts ki.
2012. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha neked igy jó akkor az a lényeg, nehogy már miattuk legyen barátod... Ha zavar és kérdeznek mondd azt hogy volt már most nincs, ha már ilyen tapintatlanok akkor kamuzz nyugodtan. Semmi közük hozzá.
2012. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En 17/f vagyok es nekem se volt meg baratnom.

Ha gondolod irj egy privit es beszelgethetunk.:-):-D

2012. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) köszi, de nem ismerkedés céljából írtam a kérdést.
2012. okt. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!