Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is elgondolkozott már ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is elgondolkozott már ezen?

Figyelt kérdés
Lényegében a mai lányok nagy része azért szép, mert ki van festve, ha nem lenne kifestve a többségük nem is lenne szebb, mint sok fiú. Sok átlagos fiú meg csúnya, de, ha mi is kifesthetnénk magunkat mennyivel szebbek lennénk, nem? :D

2012. okt. 15. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
De:)
2012. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem sminkelek és utánam fordulnak.


21/N

2012. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor fesd ki magad.

Én maradok átlagos

2012. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Láttam b*zikat kifestve és nem volt egyik se szép látvány. :-D
2012. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zohannal értek egyet. Amúgy igazad van, csak az már bzis!:D
2012. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezen én is gondolkodtam már. Egyre több szép csaj rohangál az utcán, de lehet, hogy csak a fullos cuccoktól a fodrásztól, meg a sminktől szépek. A férfiaknak kevesebb lehetősége van változtatni a külsejükön. Én pl. alapból erős átlagos csaj vagyok. Ha csinosan öltözöm, jó a hajam és van egy pici sminkem, akkor meg minden pasi teljesen rám van gerjedve. Nagy a kontraszt. De azt tudom mondani a pasiknak, hogy az ápolt külső, az igényes ruha, jó illat bőven elég nekünk. 21/L
2012. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régebben én is nagyon erősen sminkeltem magam,pár hónapja leszoktam erről meg a piercingről is:) kevés sminkem van ( szempillám felett kihúzom tussal,meg szempillaspirállal alul felül+ piros rúzs) és megdicsértek sokkal szebb vagyok így,és imádom a vörös hajamat=))))))
2012. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!