Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy lány visszautasít egy fiút, mert az egy évvel fiatalabb? (21/L,20/F)

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 11:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
4%
Azt, hogy nem szeretne kisfiúkkal kapcsolatot.
2012. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
0%

Megértem.

Hülye dolog tény, de nem tudnék nálam fiatalabbal járni. Max. pár hónap fér bele.

2012. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
attól függ. Ha a srác nagyon gyerekes, akkor teljesen mindegy. De vannak srácok, akik komolyabbak az átlagnál, akkor ilyenkor mondanám azt, hogy szánalmas, dehát a lány dolga, kit választ.
2012. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ez azért durva.1 év az csak pár hónap,könyörgöm.Szerintem ez csak kifogás,valami mással van a baj..
2012. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Amennyiben a srác nem gyerekes, de az egy harminc éves is lehet, akkor baj van a lány fejével.:)
2012. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Ez nálam előfordult már. Ízlés kérdése. Nekem az 1 év felfele is kevés, nemhogy lefele. Az 5-10 év korkülönbség tetszik.
2012. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

én nem tudnám elviselni, ha a pasi fiatalabb nálam. nem tehetek róla, lehet, hogy gyerekes, de ez van, én vállalom.


belegondoltam most, hogy én 20 vagyok, viszont mivel nem vagyok évvesztes, már harmadéves egyetemista. a legtöbb ismerősöm évvesztes, ezért 19 évesen még vagy épp az érettségire készülnek (van több ilyen is), vagy még csak most kezdték az egyetemet. én meg már mindjárt végzek.


valahogy ez a tudat nekem nem fér bele... tudom, pasik rendszeresen járnak náluk sokkal fiatalabb lányokkal, én nem tudnék nálam fiatalabb fiúval, kövezzetek meg érte.

2012. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megfogta volna a srác a csajt, akkor nem utasította volna el 1 év miatt. Viszont ha mérlegelt a lány már amúgy is, hogy összejöjjön-e vele, akkor számít az az egy év. Én se jönnék vele össze, ha nem lennék halálosan szerelmes. Tapasztalatból, a legjobban azokkal jöttem ki, akik egy 10essel idősebbek.
2012. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
A lány udvarias.
2012. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
a srácnak értelmesebb lányt kéne keresnie...
2012. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!