Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még esélyes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még esélyes a terhesség, ha erősen megjött július 25. én, augusztus 25. én, szeptember 27. én és két teszt is negatív lett? Tünetek nincsenek, annyi hogy picit kemény a hasam alja és kevesebbet bírok enni mint eddig.

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Esélytelen:) a terhesség alatt az nem menstruáció mivel teljesen más az állaga és csak 2-3 napid tart vagy addig sem! ha a teszt is negatív lett (méghozzá 2!!!) akkor meg teljesen kizárható:)
2012. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat és azt , hogy nem bunkó választ kaptam !! :)
2012. okt. 16. 17:24
 3/4 anonim válasza:
Lécci válaszoljatok mert már nagyon nyugtalanit ez a dolog. Fél éve abbahagytam a fogamzásgátló szedését és azóta rendszertelenül jön meg 16 naponta. És az lenne a kérdésem, hogy lehetek e terhes ha .. Augusztus 29 én lefeküdtem egy sráccal rá 2 napra megjött és majd megint rá 19 napra és most azóta 24. napnál járok és nem tudom hogy az a baj h rendszertelenül jön meg vagy lehetek esetleg terhes???
2012. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok!

Ha abbahagytad a fogamzásgátló szedését az okozhat hormon zavarokat, és benne van az is hogy rendszertelen! viszont emiatt el kell menned egy orvoshoz ha már több ideje tart és ő majd felír neked gyógyszert! a terhességre elég minimális a valószínűség, de nem lehetetlen!

2012. okt. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!