Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok cicababa és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok cicababa és modell, akkor már nem is lehet jó pasim?

Figyelt kérdés
Egyes fiúk nagyon tudnak panaszkodni, hogy normális lány kell nekik, de mégis csak az ilyeneket veszik észre.
2012. okt. 16. 18:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Levonsz egy következtetést az alapján amit a médiaszenny ömleszt beléd. Látsz egy külsőleg ideális pasit, de lehet hogy seggarcú. Látsz egy kevésbé előnyös külsejű pasit, megváltoztatná az életed. Én sem vagyok casanova. Voltak vendégeim, akik csak az étlapot nézték meg. Mások rendeltek és el is fogyasztották. És voltak akik egy idő után átmentek egy másik vendéglőbe, de megbánták és vissza akartak jönni.
2012. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha neked azok a jó pasik akik ezekkel a műcsajokkal vannak, és te nem vagy olyan, akkor sajnos nincs sok esélyed.
2012. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Modellkedem, mégsem fut utánam senki, nehogy azt hidd hogy a külső a minden, többet számít hogyan viselkedsz, milyen ember vagy.

És ha egy olyan „jó pasit” akarsz kifogni mint amilyenek a színészek vagy akár a modell pasik, akkor sok sikert, mert majdnem mind önimádó és ha egy pasi többet tölt el a tükör előtt mint én az az nem épp vonzó, legalábbis nekem nem az.

2012. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!