Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító, ha egy modellma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító, ha egy modellmagasságú lány egy picit husisabb?

Figyelt kérdés

175 cm magas vagyok. Az alakom nem a legtökéletesebb (legalábbis szerintem), egy picit husisabb vagyok, mint a velem egymagas modell lányok/nők. De ne értsétek félre, a kövérségtől még nagyon messze állok, szerencsére. 60 kg vagyok, tehát kb. 5 kilóval vagyok több, mint az átlagos modellalkatúak. A BMI indexem 19.6, tehát normál testalkatú.

De azért kíváncsi lennék rá, hogy ti mit gondoltok erről.

Nos, mi a véleményetek? :) (csak őszintén)



2012. júl. 22. 22:15
1 2 3
 1/23 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Magasságodhoz mérve normális
2012. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 AvernusTriad ***** válasza:
91%

A BMI egy irgalmatlan nagy baromság, felejtsd el -.-

Miért lenne visszataszító? Egyre több srác gondolja úgy (végre), hogy nem jó egy csontkollekcióval járni. AZ nem szép.

2012. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Küldj képet, aztán megmondom ;)
2012. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Ha nőt úgy szerezne magának az ember, mint ahogy a hentesnél vásárol, én határozottan a husisat forszíroznám. A csont csak levesbe jó. :-)


De tényleg! A modellek legtöbbje nekem gebe. A lógó háj, köldökig érő lepény mell sem tetszetős. Igazán viszont az számít, ha áramütést, vibrálást érzek a közelében, s ez kölcsönös. Ha valami megfog egy nőben, lehet olyan sovány, hogy az etiópok dagatnak tűnnek mellette, s lehet olyan, mint egy elefánt. Akkor semmi más nem számít.

2012. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

A 175-höz a 60 elvileg jó.

De ez rengeteg mindentől függ. Sportolsz-e, mennyi az izom-háj arány, arányos vagy-e, vagy ami esetleg háj van rajtad, az mind derékra megy, a lábaid meg piszkafák, vagy esetleg az egész tested arányos, és a melleid nyomnak sokat, érted...

Én 167cm-hez vagyok 62kg, úgy hogy tök lapos kockahasam van, sport miatt, és minden háj, ami rám jön az combra megy csak és kizárólag. (pajzsmirigy alulműködésem van, szóval ezekkel a súlydolgokkal amúgy is bajban vagyok)

2012. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Én is sportolok: kézilabdázom és naponta egy órát tornázom. Az ismerőseim szerint arányos vagyok, de azt magamnak nem tudom eldönteni, hiszen én mindig találok magamon hibát :)


Ja és képet nem szeretnék küldeni, remélem megértitek :)

2012. júl. 22. 22:28
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Én 173 cm magas vagyok és 58 kg, elkezdtem futni/tornázni/fogyózni, most már 2 kg-ot fogytam kb. és sokan mondják,hogy mennyivel csinosabb vagyok, pedig nem is igazából fogytam,hanem tornáztam.. Szóval ezt ajánlom neked is,hogy menj el futni és tornázni, mert csak jobb lehetsz ;)) főleg,ha feltűnik neked is,hogy picit husisabb vagy.
2012. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a tanácsot, megfogadom :)


Am megpróbáltam keresni egy képet, amin a nő alakja hasonlít az enyémre, tehát NEM én vagyok rajta :)


[link]


Ezen pedig az első kép:


[link]


Ezekhez hasonlítok leginkább, csak a lábaim hosszabbak.

2012. júl. 22. 22:36
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

175/60? Neked inkább a fejedben van valami elrontva. Látatlanban megmondom, hogy kb átlagos alkatú vagy.

És modellekhez hasonlítod magad? Minek?

2012. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Ezek szerintem csöppet sem husisak, hanem jó alakúak. Ha ilyen vagy, az teljesen rendben van, szerintem.
2012. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!