Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bőrkeményedés a kézen zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bőrkeményedés a kézen zavaró nektek lányok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
engem nem zavart mikor olyan volt a párom keze. Én szedegettem neki :D Legalább látszik h dolgozik nem csak a seggét vakarja
2012. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mirror06 ***** válasza:
26%
Faszveréstől is lehet bőrkeményedés, feltételezem erről irányult a kérdés. :)
2012. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ha nagyon olyan akkor engem zavarna. vagyis még nem tapasztaltam, hogy a páromnak olyan lenne a keze, de tesómat mindig cseszegetem, ha sokat gyúr és utána baromi nagy bőrkeményedés van a kezén..

de persze ha nem folyamatosan olyan , akkor biztos nem zavarna annyira..

2012. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel? Engem mondjuk egy fikarcnyit sem érdekel! Ha szeretem akkor ilyen apróságokon hogy kézen bőrkeményedés nem akadok fent! Sőt akkor sem zavar ha még csak ismerkedési fázisban vagyunk. Nálam ez nem kizáró ok! :)
2012. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, ha írás miatti "bütyök" úgy sem tudsz ellene tenni, ha meg munka miatt, az meg nem hátrány:D
2012. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát még tanuló vagyok szerencsére és még egy pár évig az is szeretnék lenni

amugy edzéstől szokott kemény lenni

2012. okt. 16. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Tiszta legyen, és a köröm is!
2012. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!