Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nagyon zavaró, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon zavaró, ha egy lány izmosabb, vagy erösebb nálatok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 16:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
számomra az.
2012. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
:( mindegy... azért köszi a választ
2012. szept. 30. 16:16
 3/23 anonim ***** válasza:

Mint izmosabb lány mondom: igen.

Egyébként fordítva is zavaró, ha izmosabb vagyok egy srácnál. (Akinél én izmosabb vagyok, az cingár kategória, e.talán nem vagyok nagydarab...)

2012. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nos, az nem a lánynak ciki...


Én már dolgozok az ügyön, elég mélyről indultam, így nem csoda, ha egy több éves edzésmúlttal rendelkező lány izmosabb vagy erősebb, de a legkevésbé sem zavar. De azért egy lány sport/munak nélkül nem lesz olyan, hogy izmosnak lehessen nevezni...

2012. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
nekem nem
2012. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
sportolok, és nem vagyok nagydarab, meg semmi, max a vállaim egy picit nagyobbak, mint kéne, de elvileg arányos a testalkatom (ezt nem egoból, fiúk mondták, csak általában inkább a negatív kritikát hallom meg :D)
2012. szept. 30. 16:29
 7/23 anonim ***** válasza:
ha a nőiességéből nem válik a hátránnyá akkor semmi gond nincs vele.. de ha már nem tud nőiesen kinézni az már gond,zavaró dolog.. vannak szépen kidolgozott nők akik izmosabbak.. de még is nők tudnak maradni.. :))
2012. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Dr.Martin ***** válasza:
Szerintem nem jó, ha lánynak van erősebb fizikuma, mondjuk nem tudok azonosulni a problémával, mert rendkívül nagy király vagyok :D Viccet félre téve, végül is ő védelmez téged nem? A saját alakoddal ne legyél elégedetlen, ha sportolsz és arányos minden, akkor valószínűleg bomba csaj lehetsz.
2012. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
32%
egy lány ne legyen izmos, nem tetszik
2012. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Dr.Martin ***** válasza:
Izom és izom között sok különbség van... Súlyemelő nőkkel nem kezdenék, de a tornász lányok, koris lányok, táncos lányok... csorog a nyálam :P
2012. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!