Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti ott lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti ott lent szoktatok borotválni (bikinivonalon kívül)? 17/L

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi a megszokott..ha nem csinálok vele semmit vagy ha gyantázok vagy borotválok. És azt is pontosan hol kellene csinálni.

Félek, hogy ha egyszer olyan helyzetbe kerülök, akkor esetleg nem tűnök higénikusnak..


2012. okt. 16. 20:27
1 2
 1/14 Gyakori Ferenc ***** válasza:
ala natúr <3
2012. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha szőrös is akkor is higiénikus.Rövidre vágva.Tisztán ugyan olyan szép :)
2012. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Én borotválom 3 naponta :)) 14/L
2012. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen én szoktam..borotváld le először és később ha gondolod epilálhatod,gyantázhatod de ez kicsit fájdalmasabb :D
2012. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Én fiú vagyok. És a barátnőmnek fogszabályzója van. és többször előfordult már, mikor orálisan kényeztettet, a fogszabályzójába beleakadt a fanszőröm, és kitépkedte. aztán mikor végeztünk, mosolygott és tiszta szőrös volt a fogai között!
2012. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Szerintem hagyd úgy ahogy van, és ha lesz egy komolyabb kapcsolatod, amiben eljuttok a szexig, simán kérdezd meg a fiút, hogy neki hogy jön be, és az alkalomra "elkészíted"...
2012. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Gyakori Ferenc ***** válasza:
#5 bitangul vicces vagy, kár hogy egy ilyen kép tegnap minden 2. weboldalon ki volt posztolva... de nyomasd csak a poént... Kérdező, ne halgass rá, ez egy óriási tévhit, hogy a fogszabályzóba beleakad a fanszőr... -.-"
2012. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Fogszabályzó nincs :D

Szóval akkor ha hagyom ahogy van, nem érhet nagy baj..

2012. okt. 16. 20:35
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
honnan tudod Ferenc? Tapasztalat hogy nem akad a fogaid közé?
2012. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

fogszabályzós voltam, és nem akad bele :D de a hajam néha belegabalyodott fogmosáskor, ha odakerült.


amúgy a kérdésedre válaszolva: szerintem az a legjobb, ha az egész le van borotválva ahogy van. Mármint ez egyre inkább divat, és én is így érzem jól magam.


21/L

2012. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!