Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szerelem? Van erre bármi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Van erre bármi magyarázat?

Figyelt kérdés
Ki iránt érezzük? Miért? Mi alapján? stb stb sok sok kérdés D:
2012. okt. 16. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerelem leírhatatlan. Nem tudod miért érzed. Nem tudod miért pont ő. :)
2012. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szerelem? Háát. Ki tudja... Szerintem mindenkinek mást jelent. Csak rá tudsz gondolni, összeszorul a torkod, amikor meglátod, pillangók a hasban.

Az, hogy ki iránt érezzük, az sok mindentől függ. Aki szimpatikus lesz számunkra, akiben megbízunk, aki beindít nálunk valamit. A miértre válasz... :D Hmm, jó kérdés, emberek vagyunk azért. Biztos az evolúció találmánya ez is.

De amúgy szerintem fura, hogy bárki iránt nem érezhetünk szerelmet. Úgy értem, hogy ha van egy ellenkező nemű személy és bármennyire hajt, bármennyire próbálkozik, akkor sem szeretsz bele, hanem lehet, hogy olyanba, aki semmit nem tett. Jó nagy baromság az egész xD

2012. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na igen, ez az érdekes :)
2012. okt. 17. 16:06
 4/4 anonim válasza:
Hát ja, általában abba szeretsz bele, akit úgyse kaphatsz meg... :/ amúgy meg a szerelem, amit az előzőek leírtak, meg a gyors szívverés, és az, hogy folyamatosan vigyorogsz, és egész nap boldog leszel, csak attól, hogy köszönt neked :)
2012. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!