Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz tömegközlekedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz tömegközlekedési eszközökön erotikus női képeket nézegetni unaloműzésből mobilon?

Figyelt kérdés

Kifejezetten nézegetésről van szó, nem publikus maszturbációról.

Előtte persze körülnézek és csak ha nők nincsenek a környéken akkor. Nem bánom ha srácok csatlakoznak a nézelődéshez.


2012. okt. 17. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
marhaságnak tartom. neked miért jó, ha feláll a tömegközelkedési eszközön? inkább játsszál a telefonodon, vagy olvass... van pár lehetőség, nem kell feltűnési viszketegséget kiélni
2012. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az olvasás meg játék mobilon már lejárt téma. :) Elég sokat utazom és már minden ilyen lehetőséggel éltem. Csak egyszer véletlen megnyitottam egy ilyen oldalt mobilon utazás közben és lekötött. Aztán felmerült bennem, hogy ez zavar-e másokat. Nyilván lehetőség szerint félrevonulva nézegetem. :)
2012. okt. 17. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
én még olyat is szoktam, hogy nézek kifelé az arcomból és gondolkodom utazás közben pl az elkövetkezendő dolgokon, amik majd történni fognak. de ez tudom gyagyi meg "kiezte".
2012. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nah jah, az is épp olyan jó unaloműzésnek. ;) Én is szoktam. :)


Csak kicsit furcsának tartom, hogy ha valaki meztelen/közel meztelen női képeket nézeget, akkor rögtön az önkielégítésre asszociál mindenki. :) Nem lehet ezt csak szórakozásnak felfogni? Persze, ha belemerül az ember, akkor úgyis az lesz a vége, de lehet ezt hidegfejjel is nézni. Nem gondoljátok?

2012. okt. 17. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!