Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a szép lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a szép lányok magányosak, mert a pasik félnek odamenni hozzájuk?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
inkább büdösek, és azért nem megyünk oda!
2012. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem mert aztán a szép lány elmegy buliba vagy olyan helyre, ahol ri...ccá válhat!
2012. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm, gyönyörű és okos. Nem rakta ki magát a kirakatba, mert annál több esze volt, igazi klasszikus szépség. Tökéletes alak, gyönyörű arc, szép barna haj, nőies öltözék. A rendes pasik soha nem mertek odamenni hozzá, csak a nőcsábászok, akik bárkinél be mertek próbálkozni.
2012. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz megmondani az ilyen lányoknak hogy épp milyen típusú hapsi udvarol nekik

Én speciel, azért csak távlatból nézem őket, mert lehet a külsőnk nem passzolna, és a rosszfiút látná benne


Sokan a kopasz tréning ruhás tetkós, embereket úgy állítják be mint a maffia tagjait

20/F

2012. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És hogyan folytatódik a sztori? :) biztos dobta a rosszfiúkat és választott egy rendeset mi?????
2012. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én írtam a lányról.

Nem, ezekkel a srácokkal nem kezdett, nagyon sokáig nem volt barátja. Mikor utoljára beszéltem vele egy éve volt barátja, egy kedves, rendes, átlagos kinézetű srác.

2012. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem igaz, mert bárhol vannak, külsejük miatt az érdeklődés középpontjába kerülnek.

A szép lányoknál annyian próbálkoznak, hogy sokszor alig tudják levakarni magukról a sok pasit.

2012. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Minden jó nőt megkörnyékeznek a pasik. Ha te vagy ez az állítólagos szépség és magányos vagy, akkor nagyon rossz az énképed vagy van valami oltári nagy defekted.
2012. okt. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 yugym ***** válasza:
Igen
2012. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem sokan szépnek tartanak, de elég magányos vagyok. Sok pasi próbálkozik, de majdnem mind szexre hajt,a normálisakat meg elég nehéz kiszelektálni. Eddig is teljesen normálisnak tűnő, átlagos srácokkal jártam, és mindről kiderült idővel, hogy egy görény. :D
2012. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!