Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép lányok miért magányosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok miért magányosak, vagyis miért látni ennyi szomorú tekintetű aranyos lányt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 14:14
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, ezt én is észre vettem aki meg tök csúnya tiszta jóképű pasija van.. nem értem..://
2010. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
61%
mert attól félnek, hogy csak arra kellenek a pasiknak?
2010. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
69%
Attól hogy szomorú tekintetű, még nem feltétlenül magányos valaki.
2010. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy a legtöbb 95%a a férfiaknak azt akarja csak valaki a szeretetedre próbál rájátszani,burkoltan adja be neked.
2010. jún. 4. 14:21
 5/45 anonim válasza:
70%

Szerintem a fiúk úgy vannak hogy nem mernek odamenni a nagyon szép lányokhoz, gondolják ott esély úgy sincs, ezért szednek fel kevésbé szépeket, vagyis én így tapasztalom.


19/F

2010. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
37%

én nem vagyok szép de sok fiu és o.társam szerint az vagyok

o.társam nagyon csúnya de tényleg... és mégis volt már vagy 20 barátja :| most is van neki és az se semmi pasi... szval nem értem.

2010. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
44%

te honnan veszed ezt a 95%ot? Milyen statisztikából?Attól mert te csak ilyenekkel találkozol a te hibád :S nem kellene általánosítanod -.-

ja és nem fiú vagyok, hanem lány

2010. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
80%

sokan mondják, hogy én is ilyen lány vagyok, mint amit te leírtál. hogy másoknak miért szomorú a tekintete azt nem tudom. de nekem azért mert félek, hogy kihasználnak. meg, ha belegondolsz általános iskolában mindíg csak azokat a lányokat piszkálják aki tetszik nekik vagy hót rondának tartják. és ugye egy kislány nem tudja ezt. és engem is sokat bántottak a fiúk kicsiként. a gúnyos mosoly és a lélekig hatoló gonosz szavak és mondatok sajna megmaradnak bennem. és nem csak a szavak és mondatok, de az is amikor megütöttek, vagy le akartak lökni a lépcsőn vagy csak bezártak a fiú wc-be.

nem tudom, hogy a többi "szép lány" milyen multtal és háttérrel rendelkezik, de én ilyennel. és sajna ezen senki nem tud változtatni egykönnyen. én a fiúkban csak a barátot látom és nem a pasit. és, ha egy fiú közeledni akar hozzám és megijedek. sajna ilyen az élet. remélem a többi lánynak nincsenek ilyen szörnyűségek a múltjában.

L/18

2010. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
63%
Volt már velem úgy többször is, hogy nagyon szép lány közeledett hozzám, de valamiért úgy éreztem hogy ez nekem "túl jó". Nehéz megfogalmazni. Persze lehet hogy csak én vagyok így vele. Szerintem ez a pasik "hibája", önértékelési zavar. 19/F
2010. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Istenem ,remélem egyszer egy herceg majd elő tud hívni a csigaházadból!kívánom neked:)
2010. jún. 4. 14:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!