Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen reménykedhetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen reménykedhetek még valamiben a 0-ról?

Figyelt kérdés
Család,pénz,szerelem..semmi sem működik jól..minden rossz,minden felborul,időről-időre mindent elveszítek..Se otthonom,se családom se párkapcsolatom nem lesz!Létezik,hogy mindent a 0-ról kezdjek?

2012. okt. 17. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#7: Ahol összetart a kis csapat, ott kevesebb a megoldhatatlan probléma. 3-as voltam
2012. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Így van!!De egyedül meg nehéz:(
2012. okt. 17. 20:28
 13/17 anonim ***** válasza:
Szeretnél kicsit beszélgetni ezekről a dolgokról? Én lennék a 3-as hozzászóló... Ha igen, privát. :)
2012. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
hol laksz? :)
2012. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Munkahelyed van? Vagy tanulsz?
2012. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Theodorik84 ***** válasza:
81%
Nekem az elmúlt pár évben párszor felborultak a dolgaim, de mindig talpra kell állni. 20 évesen bőven van még lehetőséged mindenre. Ne légy magad alatt, szinte mindenből van kiút (csak lehet, hogy nehéz kitalálni....)Létezik, hogy mindent a 0-ról kezdjél, én most futottam újra ennek neki 28 éves fejjel (már van újra munkám, külsőm teljesen megváltozott az újrakezdés örömére, családommal újra jóban vagyok ezért van otthonom de az szüleimmel élni nem pont a legjobb, és még párkapcsolatom sincsen de nem ami késik nem múlik), szóval fel a fejjel :) Ha gondolod privátban beszélgethetünk :) 28/F
2012. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
20 évesen persze REMÉNYKEDHETSZ bármiben :D
2012. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!