Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok ha egy csinos kerek feneket láttok? Vagy ha egy lány miniben riszálja magát?

Figyelt kérdés
kerek, csinos, fenék

2012. okt. 17. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Azt hogy jól megdugnám, aztán otthagynám
2012. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csinos, kerek feneket látok, akkor arra gondolok, hogy ennek sem lehet baja az üléssel. Ha pedig riszálja magát, összehasonlítom a farpofái oldalmozgását az itthoni Hajdú mosógép hétvégi vergődésével és elmosolyodok.
2012. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Te mit gondolsz?
2012. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

This is on my mind: I want to fuck her fuckin' ass.

Kb ennyi. De! Ezt csak a férfiagyam mondja, ergo a kedves, drágalátos péniszem. Ekkor jön a racionális, igazi agyam és azt mondja, hogy ez még nem minden, ehhez kell egy nagyszerű belső is. Ennyi, finish.

2012. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Milyen nagyszerű belső? Márhogy belül a punciján? Mer ahhoz hogy megdugjunk valakit nem kell csodálatos belső... :)
2012. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz, magához a szimpla fuckingoláshoz nem kell. :) Csak mivel -sajnos, vagy sem- fontos nekem a belső, így lehet bármilyen sweat popsija a lánynak, de ha a belsője shit, akkor nem fuckingolnám meg. :) Szal érted, ezt akartam mondani ezzel, hogy így stoppot mondok a dicknel. :)
2012. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!