Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lányban mi lehet taszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányban mi lehet taszító tulajdonság? Főleg személyiségben értem!

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy az illető átlagos, szép, csinos stb. Ennek ellenére nem nagyon vannak fiúbarátai, legfeljebb néhány csóró, szerencsétlen, vag olyan, akit nem ő szeretne. Irigyli mégis azokat a lányokat, akik meg tudják szerezni a pasikat. Mi lehet a baj?

2012. aug. 26. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Pl hisztis, sokat vinnyog, megláncolja a pasit, folyton féltékeny és folyton elszámoltatja

és pl. ha a pasi kontójára költ jó sokat is a tetejébe.

ha haszna vehetetlen. Egy szappantartóval is kellemesebb elbeszélgetni, mert benne legalább több az értelem.

2012. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Mókusgyilkos ***** válasza:
4%
az h undorító vagy "néhány csóró szerencsétlen" gratulálok :) így látatlanba: mindent alád tettek a szüleid, a bnőid szarrá fényeznek de közbe ki nem állhatnak, és úgy általában sík hülye vagy és olyan lassú felfogással v megáldva h a csiga 3 kört ver rád 1 gyorsulási versenyen is :D jah és persze nem értetted a paradoxont a szövegben :)
2012. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Nekem :

-túl nagy a szája,mindenhez beleszól.

-nem tisztel másokat,kigúnyol valakit.

Nekem enni lenne taszító,de ezeken is lehetne javítani..

Legtöbb fiú már az ilyen nyomulós csajokat szereti,pl : szép,csinos,DE esze nincs,nagy a szája..

Amúgy hány éves vagy? :)

2012. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Sértődés, tapadás, pasizás másokkal, hűtlenség, panaszkodás, tiszteletlenség, egyhangúság, stb.
2012. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó -.- Nekem van pasim.
2012. aug. 26. 21:57
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
nagyképűség, ha lenézőek,elégedettlenek
2012. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Amkiket írtatok amúgy az mind jó. De ezen kívül pl. hátrány-e ha kitűnő tanuló, megijedtek-e egy okos lánytól? Vagy hogyha orvos szeretne lenni?

(barátnőmről van szó és szegényt meg kéne nyugtatgatni, de köszönöm annak a kedves hozzászólónak, aki ENGEM buta elkényesztetett kislánynak állított be XD)

2012. aug. 26. 21:59
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Nálam csakis okos lány jöhet szóba :)
2012. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami taszít: ha beképzelt (főleg ha nincs is mire vernie magát), ha másokat lenéz, ha flegma, tiszteletlen, vagy hazudozik.


Ha kitűnő tanuló, ha okos a lány az egyáltalán nem taszít, már miért taszítana? Épp ellenkezőleg.

2012. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha vinnyog,ha nem érdekli semmi és nincs vele miről beszélni mert ostoba.Öntelt,elégedetlenkedő,állandóan az ember nyakán lóg és sz*rni nem lehet elmenni anélkül,hogy ne kérdezné meg hova megyek.Kapásból ennyi jutott eszembe.21/F
2012. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!