Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt ezen a fórumon olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt ezen a fórumon olyan lány, aki azt tudja magára mondani, hogy igen, én nagyon erkölcsös lány vagyok kétségkívűl?

Figyelt kérdés

Pusztán kíváncsi vagyok.

Ha esetleg igen, van, akkor el is mondhatod, hogy miért.


2012. okt. 17. 23:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi számít erkölcsösnek?


Meg vagyok keresztelve, mégsem vagyok vallásos.

Ittam már, de nem züllök. Nem járok bulizni és stb, nem izom, nem dohányzom, nem drogozom.

Túl vagyok a 20-on mégsem feküdtem le senkivel.


Mégsem vagyok egy szentfazék, ennyi.

2012. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kinek mi az erkölcsös. Én annak tartom magam, de lehet, hogy egy minden tekintetben nagyon szigorú felfogású egyén már nem tartana annak...
2012. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen,az vagyok.A magyar muszlim lányok nagy része az..)
2014. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!