Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! A négy lány közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! A négy lány közül nektek melyik jön be?

Figyelt kérdés

1. [link]

[link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]

[link]



2012. okt. 18. 10:34
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
homi vagyok
2012. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Mindenkit pontoztam.


Miért lennék szadista?


Valakinek a duci,vékony,mosolygós,nekem meg a szomorkás lányok tetszenek.

2012. okt. 18. 11:17
 23/40 A kérdező kommentje:

"homi vagyok"


Nem baj,neked is keresünk valami :D


[link]

2012. okt. 18. 11:18
 24/40 A kérdező kommentje:
Nehogy már ezért kimaradj a jóból ;)
2012. okt. 18. 11:19
 25/40 anonim ***** válasza:

#22:


> Valakinek a duci,vékony,mosolygós,nekem meg a szomorkás lányok tetszene


Egyetértek! Nekem pl. Namitha Kapoor tetszik a legjobban, talán a legszebb nő a világon, egyszerűen tökéletes!

[link]

2012. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Na!

Ezt mondom,csak azért mert a mosolygós lányok a megszokottak,attól még nekem tetszhetnek a szomorkásabbak,nem?

2012. okt. 18. 11:25
 27/40 Shai-Hulud ***** válasza:

Persze, senki sem vet meg ezért, csak csodálkozunk. :-)

Természetesen a szíved joga, hogy neked mi tetszik. De ha már megkérdeztél minket, akkor lásd, hogy másoknak (többeknek) nem ezek az arcok tetszenek.

Ha neked ezek jönnek be, azzal sincs semmi gond. Ahányan csak vagyunk, mind különböző ízlésvilággal rendelkezünk. :-)

2012. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

"Meg lehet vetni,de igen,jobban tetszenek az ilyen szomorkás arcú lányok,mert nem is tudom,talán számomra azért vonzóbbak,mert szeretnék segíteni nekik,szeretni őket..."

pont nemrég olvastam erről, egy kapcsolatban aki a másikkal azért van hogy segísen rajta az jobb ha elmegy pszhiáternek mert a segítői szerep az sosem egy párkapcsolat. Lehet, hogy megvan benne minden de igazán sosem lesz egy normális kapcsolat. Ezt most vagy érted vagy nem, gondolkozz el rajta.

Pluszban, kell neked olyan valaki aki nem önmagadért szeret, hanem azért van veled mert te segíted őt bármilyen téren is?

2012. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Nem így értem.

Hanem úgy,hogy látom rajta,hogy szüksége van valakire,aki igazán szeretheti,és megpróbálok én lenni az a személy.

2012. okt. 18. 11:45
 30/40 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp ezekből kell választani akkor a 2.
2012. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!