Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is felköszöntsem vmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is felköszöntsem vmi aprósággal szülinapja alkalmából ha egyre kevésbé vagyok benne biztos h összeillünk és h vele akarok lenni?

Figyelt kérdés

szóval eddig még nem találkoztunk sokszor,csupán négyszer.az első randi fantasztikus volt.csók is volt,kézfogás is.majd a második találkozás egy fokkal rosszabb volt,de végülis jól éreztük magunkat.az utolsó kettő során kételkedni kezdtem h valóban ő az akivel együtt akarok-e lenni,olyan más volt mint először.úgy gondoltam h adok még egy "esélyt" ,találkozom vele még egyszer és majd az alapján döntök,hiszen az utolsó két találkozó az hétköznap volt mind ketten fáradtak voltunk,így lehet h hétvégén,kipihenten jobb lenne a hangulat is.

na szóval ezt a bizonyos ötödik találkozót viszont le kellett mondanom betegség miatt.majd most szombaton pótolnánk.kedden volt a szülinapja,telefonon felköszöntöttem.na de az lenen a kérdés h ilyen esetben ha esetleg megbizonyosodnék róla h nem csak a fáradtság "szabotálta" az utolsó két találkozásunkat nem nézne -e ki furcsán h előtte meg ajándékot adtam neki szülinapja alkalmából?

mindketten huszon évesek vagyunk ha ez számít.


2012. okt. 18. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis apróság belefér.
2012. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha akarsz tőle valamit, akkor mindenképp valami apróságot kellene szerintem

29/F

2012. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

igen tudom,de épp ez a kétséges h akarok-e tőle vmit.és ha a találkozó nem sikerülne vmi jól, kellemetlen lenne megmondani neki miközben az elején még ajándékozás is volt,kicsit ellentmondásosnak tűnik nekem.vagy lehet h csak én tartom furcsának.még sosem voltam ilyen helyzetben.

2012. okt. 18. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit vinned, elég a köszöntés.

Hiszen még csak ismerkedési fázis van. De ha nem szimpi teljesen felesleges ajándékozni. Szerintem.

2012. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!