Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Hogy csinálják azok akik "jól csókolnak"? És milyen érzés?

Figyelt kérdés

Én nem tudom hogy félek az elsőtől vagy várom e... van egy pasi aki megtetszett, tudom hogy ő már csókolózott(és azt mondta hogy a volt csaja jól csókollt) és volt egy álmom amiben vele csókolóztam először (érdekes módon a fürdőszobában)...

nem igazán emlékszem még mi volt, de azt tudom hogy az volt az első és egy kicsit bénáztunk is amikor ő lekapott...

szóval hogy csináljam hogy jó legyen majd?

(van egy érzésem hogy tényleg vele lesz az első, mert kitaláltuk hogy náluk "7 perc a mennyországban"-t fogunk játszani és a lényege hogy egy kisebb helyre bemenj valakivel akit meg kell csókolni, és náluk erre a fürdő a legmegfelelőbb...

13/L


2009. aug. 7. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hogyan+cs%F3..


Olvass vissza te szerencsétlen! Amúgymeg jön magától -.-

2009. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
jön az magától majd meglátod
2009. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de hogyan csókolhatok úgy hogy az egy srácnak teccen? tippekre vagyok kíváncsi
2009. aug. 7. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő, de hagyd, hogy irányítson.
2009. aug. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

dugd le a nyelved a torkán;)

biztos tetszeni fog nekiX'D

2009. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

ha már lekapott akkor annyi a dolgod az első másodpercbe, hogy egy kicsit kinyitod a szádat, aztán meg ő csinálni fogja, ahogy csinálja és utána te is ugyanazokat a mozdulatokat csinálhatod és olyan gyorsan/lassan ahogyan ő :)

én amikor egy új fiúval csókolózok mindig hagyom hogy ő irányítson :) persze ha nagyon béna akkor én irányítok ;)

remélem tudtam segíteni :)

17/L

2009. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm^^
2009. aug. 10. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

A lényeg h ne izgulj:)

a smárolástól nemkell félni:)ha most csókolózol előzször akkor se mert ez magától jön, és ha a pasi tapasztalt akkor irányítani fog, lényeg h mozgasd a szád és ha bedugja a myelvét akkor te is dugd be XD

ne félj menni fog;)

2009. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

előző vok, és lazulj el, sok sikert:)

15/F

2009. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!