Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki csak 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzsenii. kérdése:

Van egy fiú aki csak 1-2 hétig jár valakivel. :-)?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki csak 1-2 hétig jár valakivel. Én tetszettem neki csak hát nekem nem tetszik, ezért összehoztam az unokatesómmal. Most azt mondta hogy lehet hog már nem akar járni az unokatesómmal. Mit tegyek? Mondjam meg neki hogy milyn bunkó?vagy hogy.

#Picur20
2012. okt. 18. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
minek hoztad össze az unokatesóddal ha ilyen?
2012. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amúgy 1-2 hét nem is járás...
2012. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dzsenikém ez nem így megy hogy lerázod, de uncsitesóddal meg összeboronálod

Senki nem örül annak ha a választott szív szerelme azt mondja bocsi, de ott van Wupi Goldberg neki bejössz

20/F

2012. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt csak mondták róla. Nm gondoltam hogy tényleg ilyen..amúgy nem szó szerint én hoztam vele össze..csak kérdeztem hogy tetszik neki? Ő meg természetesen igent mondott.. de figyelmeztettem is..azt mondta nem baj lehet h nem ilyen..
2012. okt. 18. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!