Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nálunk aludt, anyu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nálunk aludt, anyu kedveli, csakhogy az éjjel nem vigyáztunk és túl hangosak voltunk, anyu meghallott minket és most nagyon mérges rám, mert ő úgy tudta, h még az ő kicsi lánya vagyok. De miért teszi eszt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta h elvesztettem a bizalmát borzalmasan érzem magam. Szeretem a barátom nagyon és ö is szeret engem H tudnám ezt megbeszélni vele? Vajon elenged még valaha a barátomhoz? Thx annak aki válaszol 17/L
2009. aug. 7. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ehhez a szülőknek hozzá kell szokniuk... ugyanmár ők is voltak gyerekek... meg fogja érteni. Amúgy meg attól hogy már nem vagy szűz még ugyan úgy a kicsi lány vagy...
2009. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát nem tudom borzalmasan kivan rám akadva meg a barátomra is pedig kedvel(i)/te.. mégis mit mondhatnék neki ezek után?
2009. aug. 7. 21:33
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem beszél vele, hogy ti komolyan és felelöségteljesen (remélem, igy van) gondoljátok, neki meg el kell fogadni a helyzetet.
2009. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
ááá a szülök ilyenek ne kérj bocsánatot ne lássák hogy igazuk van mert tulajdonképpen nincs nem csináltál semmi rosszatt
2009. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 escrogar ***** válasza:
71%
Nehogy már ő legyen felháborodva. Ugyan nem ismerlek, sem anyukádat, de azért itt te lehetnél megsértődve. Azt szeretné ha 40 évesen is anya pici kivénhedt lánya lennél, vagy mi?
2009. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen mi tényleg felelősségteljesek vagyunk... csak anyu nem akarja elfogadni ezt a szitut... pedig ö is volt fiatal.. mit tehetnék h újra megbízzon bennem?
2009. aug. 7. 21:39
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Az én anyukám nagyon sokáig nem tudta hogy én lefekszem a abrátommal. Egyszer odajött hozzám még egy hosszabb utazásom előtt hogy tudom e hogyan kell védekezni tisztában avgyok e ilyesmikkel. Azt modntam neki igen és azóta nyugodt ezzel a témával kapcsolatban és tudja hogy már nem vagyok szűz.

Azt ajánlom beszéld meg vele hogy felelősséget tudsz vállalnia tetteidért nem egy jött mentel teszed amit teszel és hogy tisztában vagy azzal hogyan kell védekeznie. NMem a bizalmát kell elvesztenie hanem inkább büszkének lennie rád hogy nem hülyeséget tettél.

18/L

2009. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg vele. Próbálj először csak te beszélni anyukáddal, majd a barátoddal is beszélgessem egy kicsit, persze hármasban. Adjatok neki időt. Ezt nehéz neki feldolgozni, de biztos sikerülni fog. Mondjátok el, hogy mindig védekeztetek és nem kell félnie emiatt. Persze az aggódás még egy kis ideig meg fog maradni, de biztos könnyebb lesz neki, és persze nektek is:)
2009. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat csak nem vagyok valami jó ebben a beszéljük meg dologban:S de azért meg próbálom:)
2009. aug. 7. 23:12
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
OMG ha ilyen gyökér vagy akkor csinálod mikor ott vannak Ők is:D.. Ez kb olyan dolog mintha te meghallanád h "ez az anyuka szarj a mellemre és csapkodd szét egy strandpapuccsal"..lol:D
2009. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!