Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy művész srác, kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy művész srác, kicsit különc, de nagyon jó pasi. Sokan azt mondják, hogy mellettem jobban meg tud nyílni és néha úgy vitatkozunk, mint egy házaspár. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem hajlandó beszélni az érzéseiről...

Én nagyon szeretnék összejönni vele, de néha igen, viszont néha egyáltalán nem érezteti, hogy akar bármit is.


2012. okt. 19. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
tegyél finom utalásokat, hogy tetszel neki, ettől biztosabb lesz a dolgában és mer kezdeményezni
2012. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, én is valami olyasmi vagyok, mint a srác, akiről írsz. Kb az van, hogy mivel egyszer teljesen megnyíltam egy embernek, akivel aztán nem lett szép vége a kapcsolatnak..már senkinek nem vagyok hajlandó megnyílni. Mondogatom is, hogy nagyon kitartó kell legyen a srác, aki szeretne komolyabbat tőlem majd, egyszerűen ez van. Vagy egyedül maradok, nekem úgy is jó.
2012. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy is mellette tudsz lenni és éreztetni a vonzalmadat, ha ő nem nyílik meg, és nem beszél az érzéseiről. Attól még tudod szeretni, tudtok lógni...:) Szerintem ne feszegesd a lelki húrjait, mert fáj neki ott valami. Légy evvel a fájdalommal együttérző. Nyilván ő is meg akarja gyógyítani azt a sebet, és ha melletted jól érzi magát, akkor majd kiböki egyszer magától.
2012. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezaz, mehh, ne itt kérj már tanácsot. Te csak kövesd az érzéseidet, hallgass a szívedre. Valamit biztos érzel, na azt fejezd ki neki.


Néha nem is értem az ilyen kérdéseket,, vele töltsd inkább az időd, meg itt amúgy is kapsz pl valami választ, ami meg befolyásol, és lehet az meg nem lesz jó. Biztos van annyi tapasztalatod, hogy megtud oldani magadtól is

2012. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!