Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit különc vagyok a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit különc vagyok a mostani tini "csajszikhoz" képest. Miért hiszik az ilyenekre, hogy emós k*csögök vagy gothosok?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom az ilyen sztereotípiákat csak azért, mert a rock zene az életem és képtelen vagyok elviselni a tömeggyártású "óóh bébi" zenéket és vörös a hajam. Iskolába nem magassarkúba megyek és divatos ruhába, azt meghagyom bulikba .(: Mindig kivan húzva a szemem, de nem úgy mint egy másnapos k*rvának. Egész életemben eddig egyetlen egyet szívtam bele egy szál cigibe, és SOHA nem drogoztam, vagy drogoznék. Többek között ebben az elhatározásban rengeteget segített 2 rockegyüttes, akik nélkül már lehet h rég cigi függő lennék, és minden hétvégét a valami idióta diszkóban töltenék.

Az igazi kérdésem az lenne, hogy miért ítélik el azokat, akik egy kicsit is mások? Akik egyéniségek szeretnének lenni, nem pedig tömeggyártású barbie babák? Eddig nem érdekelt mások véleménye csak most jöttem gimibe és egy félév után, beszélgettünk másokkal, hogy kinek mi volt a véleménye másokról, és sorra jöttek azok, h gothosnak néztek, vagy épp emósnak.....


2012. márc. 29. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Talán azért néznek annak, mert ÚGY NÉZEL KI. Ettől még senki nem ítél el téged.
2012. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem amiatt lesz valakinek egyedi stílusa, mert ilyen vagy olyan zenét hallgat, hanem amiatt, ahogyan viselkedik és él.

Ugyanannyi tucatrocker és tucatrockerbanda, mint tucat diszkós. A gyerekek ezt még nem értik, nekik az az önmegvalósítás és a stílusteremtés, ha leutánoznak egy mások által kitalált irányzatot. Ettől még senki sem egyedi, és senki nem kapja meg a jogot arra, hogy másokat lenézzen vagy bekategorizáljon.

A többség aztán felnő, és nem is érti már meg, hogy hogyan viselkedhetett anno így.

2012. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mert nem járatosak a sötét kultúrák alfajaiban.


Amúgy én pl. metalos vagyok. És voltam is már 13-14 éves korom óta. Mégsem tudta soha senki milyen zenét hallgatok, mert én akkor is visszafogottan öltöztem, semmi fekete, semmi smink, semmi hajfestés... ebből az alfajból már az én időmben is Dunát is lehetett rekeszteni.


Én nem a külsőmmel voltam különleges, hanem a belsőmmel. Én ezzel tisztába voltam a többi nem számít!

2012. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

És kedves kérdező miért lenne egyedi a stílusod ? a Legtöbb tini rocker azon nő fel a lázadó jellege miatt csak legtöbben nem öltöznek úgy.Mellesleg ha tényleg rockosan öltözöl az egyátalán nem hasonlít sem az emo sem a goth stílushoz.Másrészt ha az nem ha azt mondják hogy úgy nézel ki az a baj ha azt mondják hogy úgy is viselkedsz.


És még1x leírnám egyátalán nem vagy egyéni csak egy átlagos rocker lány.

2012. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én környezetemben senki nem szól le senki csak mert nem bagózik, drogozik, iszik, jár divatosan (sőt, mégis egyesek r.hadt jól néznek ki)...és sorolhatnám. Pedig korosztályból van minden, 15-től 27ig....talán keress más embereket.
2012. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem öltözködöm, csak annyi hogy nem szeretem a színes dolgokat. Fekete-szürke-barna. De semmi olyan kihívó ami miatt meg lehetne bélyegezni.
2012. márc. 29. 15:13
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

sajnálom azokat a tizenéves kis fiatalokat akik azt hiszik, hogy attól menők ha fekete cuccokban járkálnak

Azért, mert bakancsba vagy épp tornacipőben és fekete ruhában nyomod még nem lesz egyedi stílusod, inkább szánalmas vagy. Nagyon is, hogy tömeg ember vagy, mert a mostani gyerekek 70% emós stílust nyomja.

2012. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezt a f@szságot akartam tisztázni hogy nem vagyok emós !! Totál megvetem azokat akik csak divatból tartoznak egy életstílushoz. Azért öltözök igy, mert így érzem jól

magam és kész, nem azért, mert hú de kib@szott nagy menőnek szeretnék tűnni, mert r*hadtul idegesítő amikor minden 3 ember azt hiszi rólad, hogy emós p@raszt, csak azért, mert nem olyan a lelki állapotod, hogy megengedd magadnak színes, hűű de vidám öltözéket.

2012. márc. 29. 15:33
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül ítélik el,inkább csak megnézik,és egyesek furcsának tartják.Mert lehet,hogy a fekete ruha,meg a bakancs nem a legegyedibb dolog,meg nem is valami nagyon extrém,attól függetlenül bizony rengeteg bámulást,beszólást lehet miatta kapni.Pozitívat is,negatívat is.Én húsz éves vagyok,nagyon régóta hordok bakancsot meg járok feketében.Tapasztaltam mindkét oldalt.Persze az évek alatt finomodott az öltözködésem,pár éve már csak szoknyát hordok,meg inkább nőiesebb vagyok.Sosem azért öltöztem így,hogy fúú de menő legyek.:D Ha másban is jól érezném magam,akkor felvenném.

Miért szánalmas a fekete,meg a bakancs?

2012. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy más is azért öltözik úgy, mert úgy érzi jól magát? Vagy esetleg te arcról meg tudod mondani, hogy ki öltözik divatból és ki nem?

Szem - szálka - gerenda.. érted.

2012. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!