Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi velem ezt ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi velem ezt ez a lány? Teljesen kikészített.

Figyelt kérdés

Volt vele egy jól sikerült randim, de másnap annyira erőszakosan akartam a folytatást, hogy kiharcoltam, hogy hozzá se lehet szólni. Nem is igazán értettem mert számomra úgy jött le, hogy azonnal lehetne folytatni a dolgokat. Valamiért nem akarta.


Most egyszerűen nem engedi, hogy beszéljek vele és próbál kettesben elkerülni.


Rámászni, zaklatni nem akarom, azzal csak még jobban megutáltatnám magam vele (már ha valóban utál). Arra meg szerintem az örökkévalóságig várhatok, hogy újra nyisson.


Valamivel imponálnom kellene neki, valami oka van annak, hogy lefagyasztotta a dolgot kettőnk között.


Legutóbb ilyet írt:

"ne hidd, hogy bármi is lehetett volna"

"barátom van, a d. akit szeretek"

"lehet, hogy lehetett volna"

"de nem lett"

"talán a sors akarta így"


És most ezzel magyarázza, hogy "dobott".


De most annyira mérgezi ezt az egész dolgot, hogy ha szabad lesz sem velem fog összejönni, már most írja, hogy negatívnak érzi a kisugárzásom ami amúgy érthető is, mert negatívan kezel és engem is nyomaszt amit művel (flegmázik, elküld)


Normális építő válaszokat kérnék.


(ja ha teljesen normális lett volna velem vagy megmondta volna tisztán érthetően mit akar mit nem akar, mint ember-az embernek (nőtől ilyet ne várjak?) akkor lehet, hogy még mindig jó kapcsolatban lennénk és talán, ami a legfontosabb, el is felejtettem volna....


2012. okt. 19. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
de ha van pasija akkor nem mindegy? ha a pasiját megcsalná veled, akkor téged is megcsalna egy másikkal... nem?
2012. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van pasija és mégis randizni ment? Szerintem hazudott vagy csak ilyen hülye a csaj? Szereti?? Minek randizik akkor? Itt valami nincs rendben.
2012. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, eleve úgy írt rám a facebookon még akkor (még nem ismert) hogy inni akart valamit, meg hogy lehet-e közterületen. szóval be akart velem rúgni....


Én elvittem meginni egy sört cigiztünk, meg megnéztünk egy filmet a szobájában. Ott volt a szobatársa kérdezte is tőle, hogy holnap is ott lesz-e a szobában.


Ezt utalásnak vettem hogy másnap smárolhatok vele meg ilyenek úgyhogy lassítottam picit csak megnéztük a filmet másnap meg kerestem. Na ekkor húzta be a kéziféket.

Még akkor is fura volt amikor felhívta a barátja, különben lehet, hogy ott aludhattam volna és smárolhattunk volna az ágyban vagy akár több is, talán erre írta, hogy "lehetett volna"


De most úgy kezel mint valami utolsó csövest..... hozzám se szól és ilyeneket írkál, hogy rossz a kisugárzásom.

2012. okt. 19. 20:58
 4/5 A kérdező kommentje:

Annyira fontos lett valamiért számomra, hogy ettől rossz is lett.


Attól, hogy kedvesek velem a nők még nem k.rvák, nem értem miért egyenlő a szexuális lassítás sokaknál azzal, hogy hozzá se szólnak a delikvenshez ://

2012. okt. 19. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van pasija akkor jobb, ha elfelejted. Hogyha hazudot akkor meg valami gond van. Lehet a külsővel vagy lehet a viselkedéssel. Nem tudom mi a helyzet, mert ezek a dolgok kevesek amiket leírtál róla. Szerintem akarhatott valamit tőled, mert nem mondta azt, hogy "volna". Valamit akart, de nem jött össze. Próbáld meg őt elfelejteni.
2012. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!