Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti milyen könnyen veszite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti milyen könnyen veszitek észre azt, ha egy lány számára szimpatikusak vagytok?

Figyelt kérdés
Elég egy-néhány beszélgetés vagy kell hosszabb idő hozzá?
2012. okt. 19. 18:32
 1/10 ASOT ***** válasza:
A beszélgetés az már sok is, azaz bőven elég hogy kiderüljön mit akar :)
2012. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mit mondasz neki.

Pl : Ha azt, hogy a A szemetet szedd összefele. Visszamennnnyéé. Akkkor nem fog leesni.

2012. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

SOHA nem volt eddig jó a radarom. Volt, hogy évekig érdeklődtek irántam, de azt hittem, csak szórakozik a lány, és olyan is volt, mikor 2 nap után rákérdeztem a csajnál, hogy hogy is gondolja ezt, de kiröhögött.


Ezt lehet fejleszteni valahogy?

2012. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sehogy, a fiúk ilyen botok, nem veszik észre ezt.

Köztük én sem.

2012. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ismeretlen bejelöl MyVIP randin, hogy tetszem neki, az elég feltűnő :D
2012. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ASOT ***** válasza:
ja ezt te netre érted??
2012. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

velem megtörtént ez is az is


volt hogy egyből tudtam, szinte az első pillantástól, hogy tetszem neki


de olyan is volt hogy évek után derült ki hogy tetszem neki, én meg észre se vettem

2012. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én sem szoktam észrevenni, csak utólag amikor már összejöttünk esik le hogy tényleg voltak jelek. Viszont lehetséges az is hogy azt hiszed hogy bejössz neki, de igazából nem, az pedig gáz.
2012. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mert az egyik csaj szemez velünk közbe nem akar semmit, akinek tetszünk meg ránk se néz, és még van jópár variáció, akkor honnét vegyük észre?!
2012. okt. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szokott érdekelni, úgyhogy szándékosan nem veszem észre.
2012. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!