Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tetszik a lányomnak (16.5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik a lányomnak (16.5 éves! ), egy 40 éves felnőtt férfiban? Hiába tiltjuk, attól még együtt vannak. Nem ellenőrizhetjük a nap 24 órájában.

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 13:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
apakomplexus,vagy a pénze.Vagy az egyénisége
2012. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 kicsiZoli ***** válasza:
13%
Ez komoly. Egy megoldás létezik a ti problémátokra a jó nagy verés. Rá kell szánnotok egy napot és ütni őket mint a lovat. Remélem tudtam segítení!
2012. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! Sajnálni tudlak,ha szerinted ez a megoldás!
2012. okt. 20. 13:18
 4/19 anonim ***** válasza:
A #2-esnek igaza van részben, bár szerintem csak a férfit kéne ütni.
2012. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
kicsizoli, annál jobban menni fog a csaj. sőt. a végén még odaköltözik. nem tudom, mi a megoldás, kamasz, nem igazán fog hallgatni semmire.
2012. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
kicsiZoli, bocsi de te hülye vagy! max elmenekülne otthonról, a szerelmes tinikkel nem lehet mit csinálni (tudom, ennyi idősen a tanárommal voltam együtt, igaz csak 30 éves volt, de senki se tudott volna eltiltani tőle). Ha szerencsétek van, a pasi otthagyja, és egy életre szóló lecke lesz neki, hogy hozzá illőkkel kezdjen, és ez még nem is hagy a lelkében akkora sérülést. De meg lehet próbálni megbeszélni vele, szépen okfejtősen, észérvekkel, baráti hangnemben, hogy miért NE. amúgy meg simán annyi tetszhet benne, hogy idősebb, nagyobb élettapasztalattal.
2012. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az a ciki,hogy mi mutattuk be őket egymásnak,még 2 éve. Nem gondoltuk,hogy egymásba szeretnek. Főleg,hogy előtte nem volt még barátja.

De a férfi is szereti. Mit gondoltok?

2012. okt. 20. 13:27
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja, és a legvadabbat le se írtam. 9éves gyereke van,a férfinak. És 15évig házas volt...érthető a féltés oka?
2012. okt. 20. 13:28
 9/19 anonim ***** válasza:

a #2 reszben eggyetertek, talalkozol a 40 evessel, elmagyarazod hogy fol is ut, le is ut

ha nem ert magyarul, akkor johet a veres

a lanyodat nem ellenorizheted 24/7, de lehetsz nagyon szigoru szulo, miutan raorditasz parszor

2012. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Engem inkább az érdekelne, hogy a 40 éves pasi mit lát a lányban...??


Mert egy fiatal dugható puncin kívül már bocsánat, de gyanítom semmi nincs a lányodban, ami őt boldoggá teheti.


Nehéz kérdés. Van egy barátnőm, aki 18 évesen jött össze egy 42 éves pasival és már 3 éve együtt vannak és teljesen boldogok. Őket nem lenne szívem szétbarmolni, mert jól megvannak, és minek vegyem el a boldogságukat? A fickó vigyáz rá, tényleg teljesen jól elvannak.

De tény, hogy én nem az anyja vagyok...


A fickóval tutira elbeszélgetnék, hogy wtf és mit akar mégis?

2012. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!