Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeknek mennyire tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeknek mennyire tetszik, ha egy felnőtt férfinak a gyúrástól akkora háta van, mint a Nagyalföld?

Figyelt kérdés
Vagy inkább a vékonyan izmos férfiak vonzóak számotokra?
2011. jún. 24. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Pfuj
2011. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hmm, hát én nem szeretem az izmos férfiakat. Eddig életem során egyetlen kigyúrt férfi tetszett még régebben, de ő gyönyörű volt. Ha jól emlékszem, neki eléggé széles háta volt.
2011. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
mint a nagyalföld? legalább elférsz rajta. ;)
2011. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ezt nemértem ! Hány évesek írnak ide? ÉN ugyan 18 vagyok és jó alakom van , van mellizmom minimálisan szálkás vagyok a karom meg asszem 38-as tudom hogy nem nagy cucc de mindíg irigykedve néztem az olyan izmos embereket ,hogy nekem sose volt elég kitartásom hogy ilyen izmos legyek. És akár itt gyk-n akár a való életben kérdezem hogy mi a véleménye egy lánynak erről. Hát ... "kit érdekel"


Most ez komoly? Tényleg az emós szúnyogok kellenek mindenkinek? rajtam ugyan nincs olyan sok izom de ezek szerint nem is kell? És az nem számít , hogy erős legyen valakinek a barátja? Hogy felemeljen egy kib*szott ládát költözéskor vagy tudomisén? Akkor jó abba is hagyom a kondizást mert minek...

2011. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, isten ments az emósoktól.Nekem a macis testalkat a nyerő. 2. voltam.
2011. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem legjobb az emós pálcika meg a kigyúrt között valahol félúton :D
2011. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van rajta kilenclyukú híd is, akkor oké.
2011. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pörfekt: [link]
2011. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amikor már olyan a háta, mintha púp nőtt volna rajta, engem bizony zavar. Nem természezes, nem vonzó.
2011. júl. 3. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!