Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti hogyan méritek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogyan méritek a farkatokat? Igazat mondtok, ha kérdezik a méretet?

Figyelt kérdés

Nekem 17cm hosszú, 5cm széles. Sokan, akik ránéznek, nem hiszik el, hogy nem nagyobb, csak ha maguk lemérik.

Melegként sok lehetőségem volt összehasonlítani a magamét máséval. Sokaké volt kisebb az enyémnél, akik pedig legalább 18 vagy 19 cm-t ígértek.



2012. okt. 20. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ ki kérdezi de állt. igazat mondok nem szégyellem
2012. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hogyanra azt tudom mondani, hogy vonalzóval és mérőszalaggal.

Nekem csak 15 cm, de eddig nem volt panasz rá. Ha rákérdeznek a méretre, megmondom az igazat. Jah és én is meleg vagyok, úgyhogy én is láttam már néhány péniszt... :)


25/F

2012. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is igazat szoktam mondani.Nincs szégyellni valóm,és nagyon nagy se,hogy ne lehessen elhinmi
2012. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hasnál kell mérni, és akik nagyobbat mondtak a Tiednél és kisebb volt, azok alul mérték.:)
2012. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi b*zi van itt-.-
2012. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ja jó jó sok b*zi
2012. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem baj több nő marad nekünk ha sok a b**i! :-D
2012. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ÉN is igazat mondok hisz a 18 cm szerintwm nagy és boldog vagyok vele. Lehet h rosszul mérem de nekem ez van
2012. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!