Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átverve, kihasználva és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átverve, kihasználva és nélkülözve érzem magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem akartam kérdést kiírni ide, de már nagyon kikívánkozik belőlem...


Összeismerkedtem egy sráccal, megvolt a kölcsönös szimpátia is, aranyosan és romantikusan indult a kapcsolatunk. Sokat találkoztunk, hol kettesben, hogy nagyobb baráti körrel. Flörtölgettünk, beszólt egy udvarlómnak, hogy miért tesz nyílt utalásokat, majd egyszer csak elcsattan az első csók, majd másnap még pár; szóval minden arra mutatott, hogy ebből komoly dolog is lehet.

Aztán kiderült, hogy akkoriban szakított a barátnőjével -ugyan egyesek szerint miattam, de én ezt kétlem. Azóta mintha kerülne, pár szót váltottunk csak...

Picit elkeseredtem, azt hittem, komolyan gondolja, de nagyon úgy tűnik, hogy csak addig kellettem, amíg pótlom az exbarátnő utáni űrt. És ez még csak nem is lenne akkora gond, ha legalább most lennének tökei, és elmondaná, mi a szitu. Nem kiabálnék, nem haragudnék, elfogadnám és kész, de ennél rosszabb nem is lehetne...

Tudom, hogy zavaros, de én is össze vagyok zavarodva.

Mit tegyek szerintetek? :(

Köszönöm annak, aki elolvasta. :)


U.i.: nem csinálok szilvás buktát!



2012. okt. 21. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Két lehetőséged van: vagy megkeresed Te, vagy hagyod a francba.
2012. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Macs1209 ***** válasza:
bocs, hogy így leegyszerűsítem, de ez a lényeg: sz@rd le. Remélem tisztán és világosan leírtam :)
2012. okt. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem. :) Csak olyan nehéz, mert olyan szépen indult. Akár egy filmbe is beillett volna.
2012. okt. 21. 00:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne várd hogy elmondja magától, a csajok is inkább terelnek mint hogy megsértsenek valakit, ilyenkor nyal vissza a fagyi:D
2012. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 VVMMvvmm ***** válasza:
A szilvás bukta dologot nem értem.Lehet valami nagyon kimaradt.A nyílt őszinte párbeszéd híve vagyok.Beszéld meg vele a dolgot!Egyébként magadban is tisztázni kellene, hogy mit vársz ettől a kapcsolattól.
2012. okt. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak el akartam kerülni a "szilvás buktát, mert azt szeretem" jellegű hozzászólásokat. És pálinkát se főzök, bár jól esne. :D

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2012. okt. 21. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!