Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az fura, ha én még sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fura, ha én még sohasem éreztem magam kihasználva vagy hátba támadva? Veletek hogy történhetett ilyen?

Figyelt kérdés

Olyan sok embertől hallom ezeket, párkapcsolati téren és "baráti" kapcsolatokban is.


Én csak egyszer éreztem, hogy kihasználtak és hátba támadtak, de azt is csak gyerekkoromban, ami ilyen korban szinte általános apró dolgokban.


Nem akarom elkiabálni, de én még sohasem éreztem ilyet ezen kívül. Igaz, inkább introverált, magamnak való természetem van, lehet, hogy emiatt is.

Egyébként őszinte vagyok, nem szégyellek semmit, tehát nem tudnának mivel hátba támadni.

Valahogy megérzem azt, hogy ki állhat igazán közel hozzám, aki pedig annyira nem szimpatikus, arra nem is szánok időt.

Ha pedig mégsem olyan egy ember, mint amilyennek elsőre tűnt, azt annak könyvelem el, hogy még nem ismertem meg eléggé.


Ti hogy vagytok ezzel?



2012. szept. 19. 19:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Vagy szerencséd van vagy túl vaív vagy h ászrevedd a dolgokat.

Én is nagyon megválogatom azt h kit mondok igazán barátomnak és kit engedek közel magamhoz, mégis átvertek már párszor. Barátok és pasik is.

Vagy az is lehet h egyszerűen csak nagyon fiatal vagy. Akkor még várd ki nyugodtan. Meg sose feledd h a bajban derül ki h ki az igazi barát

2012. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam naívnak. Annyira elképzelhetetlen az, hogy jó a szűrőm? :))


Amúgy 20/L vagyok, mondhatni elég fiatal, de sokan már 15 évesen is ebből az okból nyavajognaak.


Írnátok légyszi konkrét példát is a kihasználásra, hátba támadásra?? Köszi!

2012. szept. 19. 20:02
 3/22 TOMAtm ***** válasza:

úgy vagyok vele h pont lesz*rom h mi mit mond a hátam mögött vagy ilyesmi,meg sem bánok soha semmit,mert az élet nagyon rövid és nincs időm siránkozni meg azon agyalni h ha ezt tudom mit csináltam volna másképp...

biztos vagyok benne h neked is volt már olyan h kihasználtak v átb*sztak(ha nem akkor még túl fiatal vagy),csak máshogy éled meg ezeket.ha meg tényleg nem volt ilyen akkor jó emberismerő vagy,jól válogatod meg a baráti körödet.persze amint dolgozni fogsz ez megváltozik,mert ott nem válogathatod meg kikkel leszel együtt.

2012. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

1 vagyok még mindíg.

Pl a szomszéd csajjal nagyon jóban voltam aztán egyszercsak elkezdett letagadni a suliban. Pasim megcsalt, hazudott nekem, elhagyott másért... stb. Édesanyáról megtudtam h félrekefél. Akit a legjobb barátnőmnek tartottam szarik a fejemre. 1 csaj akivel még csak olyan jóban sem voltam elkezdte keverni alám a szart mert beszélgettem a barátnőjével..... stb Sorolhatnám estig

Te akkor szimplán mázlista vagy. Sztem az általam felsoroltak nagy részéhez nem elég a jó szűrő meg he szerelmes az ember akkor nem is arra figyel

2012. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert lány vagy. A lányok egy kapcsolatban szinte mindig kihasználják v hátba támadják a fiút, fordítva viszont ez nem annyira általános.
2012. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

És a miérteknek nem jártál utána?

Hogy anyukád miért lépett félre? Hogy a barátod miért csalt meg? Hogy a barátnőd miért tagadott le?


Ha te tényleg mindent megtettél, és ők ezt kifejezetten rosszindulatból tették, akkor nekik kell rosszul érezniük magukat, nem neked.

2012. szept. 19. 20:11
 7/22 anonim ***** válasza:

Anyám miért kefél félre?? Mert egy roha.dék. Sz.arik mindenre csak a rohadt gépes játékára nem. A csávója is onnan van.

A pasim miért csalt meg? Mert nem szeretett vagy csak szimplán szemétláda volt.

A szomszédcsaj miért tagadott le? Na ezt konkrétan tudom. Nem csíptek a menő gyerekek és ha megtudják h "jóban vagyunk" akkor őt is kinézték volna.

Mennyi kapcsolatod volt?? Dolgoztál már?? Mert pl ott sem válogathatod meg a főnöködet sem.

Hidd el h nem lehet kikerülni minden bajt. Egyszerűen szerencséd volt eddig nem pedig valami szuperképességed

2012. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5. Te meg egy hímsoviniszta pöts vagy.
2012. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Minden emberismeret kerdese. En enm szoktam szemelyes dolgokat elmondani senkinek, igy nincs ki hatbatamadjon, viszont mindenkinek megkuzdok a bizalmaert, igy en mindig biztonsagban vagyok, mert en mindnet tudok a masikrol, de o rolam nem.
2012. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
3 kapcsolatom volt, 2 helyen dolgoztam.
2012. szept. 19. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!