Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt ajánlanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen parfümöt ajánlanátok? Ami tetszik a csajoknak

Figyelt kérdés

sziasztok , 21 éves fiú vagyok , szeretném ha mondanátok nekem jó parfümöket leírom milyen vagyok ,

173 magas

80 kiló

barna haj szem

természetem :szótlan , visszahúzodó , ideges , mogorva ,nagyobb társaságokat utálom ,milyen parfümöt ajánlanátok


2012. okt. 21. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenkinek más tetszik, nálam az abszolút favorit a Mexx Fly High. az az illat valami zseniális, totál odavagyok érte. elég üde, fiatalos, nagyon szeretem, a párom is ezt használja.
2012. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem írtál árkategóriát.

Ha olcsó kell, akkor:

1. Diesel Plus Plus (minden csajnak bejön, de mivel olcsó sok ember használja)

[link]

2. Joop! Homme (nagyon intenzív illat, tartós)

[link]


Ha nem számít a pénz, akkor sok a választék, én szeretem a különlegesebb illatokat, mivel annak nem látom értelmét, hogy csak azért vegyek drágán egy parfümöt, mert nagy neve van, és 1000 Ft-ért is kapnék hasonló illatot egy euró boltban. Viszont a különlegesebb illatok megosztják az embereket, mert nem "szokványos", és az emberek orra hozzászokott az "olcsó, tucat, friss" illatokhoz, egy esetleges különlegesebb illatot 1-2 ember akár büdösnek is érezhet.

3. Paco Rabanne - 1 Million

[link] (tartós, szinte minden csajnak bejön, sok ember használja)

4. Paco Rabanne - Black XS - ez is nagyon jó illat, szintén sok ember haszálja


Különlegesebb illat, az én első számú kedvencem:

5. Diesel Fuel For Life


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=WIeorbGhS4U&feature=related


És egy nem annyira különleges illat, kicsit hasonlít talán a PR Black XS-hez, de jobban "egyben van"

6. Diesel Only The Brave Tattoo

[link]

Egyedi illat, az én 2. számú kedvencem.

2012. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az utolsót úgy értem a Tattoo-ra, hogy egyedi illat, de nem különleges annyira, mint pl. a Fuel for Life.
2012. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. okt. 25. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!