Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem tetszik egy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem tetszik egy fiú és szoktunk is beszélgetni msn-en. Csak az a bajom, hogy semmi témát nem tudok kitalálni! Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
A személyes beszélgetést, ha megoldható.
2009. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mit szoktatok beszélni? :)
2009. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
játszatok kérdezz feleleket xD... abból jó beszélgetések is ki szoktak sülni x)
2009. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez függ a korotoktól is,honnan ismered stb...

Nyári szünetről,hobbyról,zenéről,filmekről,van e házi állata,hova szeretne eljutni,időjárás :D

remélem segítettem kicsit :)

2009. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha tudod, hogy milyen zenét, témát szeret, akkor azzal kapcsolatban mesélj neki, hogy milyen tökjó filmet láttál, és hopp, máris van miről beszélgetni.. zenéből meg keress youtubeon, a linkelgetéssel meg a számok elemzésével is telik az idő..^^ :D ha pedig nem tudod, hogy mit szeret, akkor ajánlom, hogy nézegesd a klubtagságait myvipen meg iwiwen...xD tudom, pöppet gyerekes, de ez bevált módszer..:D na sok sikert.! :D 16/L
2009. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már az elején nem tudtok miröl dumálni akkor mi lesz késöbb? Ha meg csak szexuálisan vonz akkor közöld azt vele, hidd el rögtön érdeklödöbb lesz :-)
2009. jún. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is tetszik egy srác akivel msn-en szoktunk dumálgatni :D ismerem személyesen is, de nem szoktunk semilyen okból találkozni.

de nekünk mindig van valamilyen témánk :)

vagy ő dob fel témát vagy én, de valami mindig van :D

pl. aktuális dolgok, falunap vagy ilyesmi

de általában hülyéskedni szoktunk xD de ez is csak úgy jön :D még szerencse hogy ő is benne van a hülyéskedésbe és általában ő kezdi :D

vagy vmi közös isminkről kapcsolatba.

vagy h mi történt vele, mit csinált a héten, elmúlt napokban...

hát ezzel nem sokat segítettem xD bocsi xD

2009. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!