Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velem, miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem, miért van az, hogy észre sem veszem és hirtelen bunkózni kezdek a lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem is akartam ilyen lenni, de mintha valami elindulna bennem és észre sem veszem csak, amikor már késő, utána kapok fejhez, hogy szegény lányokkal jó durva voltam. Az előbb is bejelölt egy lány és én észre sem vettem, de elkezdtem neki bepofázni, hogy minek jelölget, ha nem ismer, meg én nem vagyo kíváncsi ilyen buta ismerősgyűjtegő lányokra. Ezt szinte reflexből bevágtam, pedig lehet nem is olyan lány volt. Tény, hogy sok lány bántott már meg, de én sosem akarnék ennek ellenére sem szándékosan bunkózni lányokkal, lehet, hogy tudat alatt mégis feltör, de a legrosszabb, hogy nem tudom irányítani, egyszerűen kitör belőlem.

Ja és alapból csak a rosszat látom a lányokban, amíg nem ismerem meg őket. De még akkor is óvatos vagyok és nem bízom bennük. Hihetetlen, hogy pár éve még imádtam mindet és nem gondoltam semmi rosszat róluk, most meg épp fordítva van.


2012. okt. 21. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos ilyen tapasztalataid voltak velük...
2012. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Védekező állásba vagy a lányok ellen ezért aztán ösztönösen védekezel tanulj meg újra bízni bennük
2012. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Á, mindig csak bántanak, hogy tudnék egyben is megbízni, érzéketlen, szívtelen a 99%-uk. Csak a jó pasikkal kedvesek, aki átlagos, mint én azzal szívtelenek és már belefáradtam az egész párkeresésbe is, sehol egy rendes lány, aki tudna szeretni, akit én is tudnék szeretni.
2012. okt. 21. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van amúgy:D Most nem akarom magam fényezni, de szinte akármit mondhatok nekik mindig kedvesek. Egyszer véletlenül egy csaj lábára léptem (pedig 82kg vagyok) és még mosolygott is,hogy semmi gond...de ezer példa volt már hasonlókra
2012. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ha minden csajjal bunkó vagy, azzal is az leszel, aki az életed nagy szerelme lehetne... ;)
2012. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek... egyébként pont online felületen még át is gondolhatnád, mielőtt leírsz valamit. legközelebb, ha így neten rád jön a bunkózhatnék, vegyél egy nagy levegőt, és gondold át még egyszer a dolgot. hidd el, kedvesen és határozottan is el lehet hajtani valakit... és ha elég sokszor csinálod, akkor élőben is menni fog. gondolj arra, hogy ha ők bunkók is veled, te nem alacsonyodsz le a szintükre. a nyugodt kedvesség és egy derűs mosoly sokszor még dühítőbb is tud lenni, mint egy-egy tapló megjegyzés. vagy egész egyszerűen ne foglalkozz velük. 19L
2012. okt. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!