Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén. Ti járnátok magatokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén. Ti járnátok magatokkal?

Figyelt kérdés
Mi az amiért igen, és miért nem. (tulajdonág, szokás....)
2012. okt. 22. 11:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő lennék? Hogy a viharba ne?! :D
2012. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát ha nő lennék, és odamennék magamhoz férfiként ezt gondolnám nőként:

Fúj, undorító, ocsmány, ugyan miért járnék vele? Az egész srác totál gáz. Eszembe sem jutna akár egy bottal sem hozzáérni. Fúj, ugyan hogy gondolhatta ezt komolyan? Ha hazaérek el ne felejtsem kimosni a szemem. Remélem nem lesznek rémálmaim miatta.

2012. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés!


Hát, nem gondolom magam rondának, viszont "nem vagyok az esetem" :D ... Túl "világos" vagyok: szőke, kék szemű és hullafehér bőrű. Nekem meg általában jobban tetszik a barna szem, barna haj, aranybarna bőr. Az alakommal nem lenne problémám, az viszont taszítana, hogy állandóan jegesek a kezeim. Meg aztán, olyan törékenynek látnám magam, félnék, hogy valamit elrontok magamban, hogy fájdalmat okozok magamnak - akár csak egy hevesebb öleléssel is. Pedig amúgy tudom, hogy szívós vagyok, de kívülről ez nem látszik, mások is mindig azt hiszik, hogy nagyon vigyázni kell rám :D


Hosszabb távú kapcsolatról nem hiszem, hogy lehetne szó, mert folyton kötekednék magammal. Sokszor vannak ellentmondásos érzéseim. Túlságosan gyorsan változik a hangulatom, ezt nem bírnám elviselni. Néha bepörgök, és nagyon hülyén viselkedem - idegenek előtt is, ezért nem szívesen mutatkoznék magammal mindenhol. Sokat betegeskedem, szóval állandóan aggódnék magam miatt.


Rossz szokásaim nem nagyon vannak, leszámítva, hogy mindig hatalmas kupit csinálok, hogy aztán rendbe rakhassam. Néha járkálok éjszaka a házban, meg sokat énekelek, szóval ez lehet, hogy idegesítene. Biztos mindig felébreszteném magam, amitől nagyon kiborulnék.


Vannak bunkó beszólásaim, de ezeket csak viccnek szánom. Néha talán túl ízléstelen a humorom, a modorom pedig nyers. Ez mondjuk kifejezetten jó lenne, mert végre értené valaki, hogy mikor csipkelődöm, és mikor beszélek komolyan. Mondjuk nem vagyok elég naiv ahhoz, hogy átverjem magam, így unalmas lenne egy idő után viccelődni is magammal...


Keveset beszélek, nem érzek késztetést arra, hogy mindent megosszak másokkal. Ha magammal járnék, akkor viszont mindig tudnám és megérteném, ahogy a másik éppen érez, ez megnyugtató lenne.


Mivel mind a kettő én lennék, ugyanaz érdekelne minket, és egy csomó olyan helyre elmehetnénk, ahol még nem voltam, olyan dolgokat próbálnánk ki, amiket még nem volt lehetőségem, de nagyon kíváncsi vagyok rájuk.


De amúgy nem, nem hiszem, hogy járnék magammal, inkább választanék valaki olyat, aki kiegészít, mert ha magammal járnék, az csak látszatra lenne olyan, mintha lenne valakim, egyébként ugyanolyan egyedül érezném magam...

2012. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
100%

Igen. Alapjáraton szerethető vagyok és tudom magamról milyen lennék ha szerelmes lennék és viszont is szeretnének. Van pár hülyeségem, de ideális barátnőjelölt lennék. Na persze attól is függ ki a királyfi. Van akinél többet elnézek mint másiknál. Teljesen máshogy kezeltem 2 szerelmem.


21/N

2012. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én se járnék magammal.

Állandóan csavargok, bulizok, haverokkal lógok, néha még bunkó is vagyok.

Azt mondták a barátaim, hogy ha egy lány képes lesz elviselni meg belém szeretni, akkor másnap már vegyem feleségül, mert az az igazi. És ezt én is így gondolom. :)

2012. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen is, meg nem is.

Igen, mert tudom milyen változatos vagyok,milyen nyílt és mennyire látok bele mindenbe, nem vagyok prűd, szóval e tekintetben igen, de nem, mert van eszem és mindig olyat keresek, akire fel tudok nézni, ha ez egyszer borul, tehát kiderül, hogy nem olyan eszes, mint én, akkor nem tudom elviselni, és szakítok.

Na most ez saját magammal elég sok viharhoz vezetne :D

2012. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

neem.. hisztis vagyok, gyerekes,akaratos.(egyke vagyok) csodálkozom hogy az osztálytársaim hogyan bírnak ki engem :-)

14L

2012. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én igen. Teljesen megértenénk egymást, és biztosan tudnám, hogy azért szeretném, aki vagyok :)
2012. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Simán. Lány létemre tök jó fej vagyok, jól nézek ki (szép a hajam, 173 cm vagyok és 56 kg --> csinos vagyok, az arcom is szép, ezeket külső- és belsővélemények alapján állítom), okos és intelligens is vagyok. Max. néha túl sokat beszélek, de egyébként kb. bárkivel jól elvagyok. Nem panaszkodom, sok fiú udvarolgat, van miből válogatni. Lehet, hogy kicsit egoista vagyok, de nem vagyok elszállva, és nem szoktam bunkóskodni sem senkivel (max. azzal, aki kiérdemli...), inkább cukinak tartanak, mert az vagyok. :) (20L)
2012. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Végre valaki, aki nem önbizalomhiányos :)))
2012. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!