Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen mintat graviroztassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mintat graviroztassak?

Figyelt kérdés

szeretenek vmi mintat kulcstartoba garviroztatni a baratomnak szul.napjara,de semmi otletem.esetleg vmi nagyon rovid,de vicces szoveget,segitsetek lecci mer tenyleg semmi otletem sincs sajnos :((

u.i. ilyen szeretlek meg ilyen datum + nev ilyet nem szeretnek semmikepp,inkabb vicceset..

elore is koszonom


2009. aug. 8. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
én 1Xazt graviroztattam a cigaretta tárcájába hogy: Tőlem neked..de ekkor még nem aakrtam komolyabbat mert még nem jártunk elég rég ahhoz
2009. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

öngyújtóba gravíroztattam neki..fél év után.A becenevét és még annyit,hogy: egy emlék tőlem

hány éves lesz?nincs vmi dumátok,amiket csak ti ismertek v becenév?

2009. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs valami kis szavatok vagy beszólásotok, amit mindig egymás közt használtok? Valami ilyesmi jó lenne. Vagy pl vmi olyan mintát, ami azzal kapcsolatos amit szeret. Exemnek gitárt gravíroztattam volna (feltéve ha ilyet lehet) ha úgy jön ki a lépés :)
2009. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy: bránermajszter! Vagy hogy: Izirájder öcsém!:)
2009. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tőlem Neked! xD
2009. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!