Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarom mutatni neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom mutatni neki, hogy mit veszített! Mit tegyek? 21/nő

Figyelt kérdés

Egy évig próbálkoztam egy srácnál, mégse jött össze.

Úgy szeretnék vékony, csinos lenni a szemében!

Szeretnék egy kb 5-8 kilót fogyni januárig, mert akkor találkozunk újra, de azt akarom, hogy úgy reagáljon rám, hogy "uuuuuuh, aztaaaa" vagy hasonló. Hogy tudnám elérni, hogy lapos legyen a hasam, vagy legalább fogyjak egy pár kilót?? Hogy tudnék fogyni? Komoly, értelmes válaszokat szeretnék kérni, előre is köszönöm!



#fogyás-lenyűgözés-
2012. okt. 22. 18:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Ramon-diétát.
2012. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Futás + L-karnitin fél órával futás előtt. Életmódváltás, fogyókúra nincs.
2012. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
napi egy óra úszás elég komoly eredményeket produkál...
2012. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
ne zabálj annyit mint egy elefánt pl
2012. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
úszásra sajnos nincs időm. de futni futok. lehetőleg tabletta nélkül szeretnék fogyni, tornáznék sokat, de nem tudom milyen feladatokat kell csinálnom.
2012. okt. 22. 18:48
 6/26 A kérdező kommentje:
most sem vagyok kövér, de van rajtam 2-3 kiló felesleg.
2012. okt. 22. 18:49
 7/26 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a kérdező 225 kg tömegű táplálékot vesz magához naponta.
2012. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Na latod ez a mentalitas az ami nem vezet sehova. Ne masnak akarj villogni hanem magadnak. Amugy ha mindenkepp fogyni akarsz akkor az olyan sportok ajanlottak neked amihez nagy allokepesseg szukseges es viszonylag sok kaloriat egetnek pl. aerobic, tanc, futas, uszas, na meg a szex is ide tartozik!:D
2012. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Embertől és kitartástól függő! Van aki gyorsan tud fogyni annyival is,ha elhagyja a cukros italokat.Helyette csak vizet iszik. (egyik bnőm épp most fogyókúrázik, 2 hét alatt fogyott 6kg-t.)Este/du 5 utáni evésről szokj le,estére maximum ananászt és almát egyél,ezek amúgy is fogyasztó hatásúak. emellett folyamatosan kezdj el tornázni, nem tudom hány kg-ról akarsz fogyni. Ha ténylegesen elhízott vagy,akkor csak óvatosan, ha belejöttél meg egyre többet tornázz. Legjobb a futás a bicajozás, az aerobick, s nem a súlyzózás (az csak tömeget növel) Én hízókúrán vagyok örökösen ezért tudom ezeket-én mindent ellentétesen teszek :)
2012. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

oké,a szexet nem mellőzöm :-D

Az állandó hízókúrás vok. :-)

2012. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!