Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarom mutatni neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom mutatni neki, hogy mit veszített! Mit tegyek? 21/nő

Figyelt kérdés

Egy évig próbálkoztam egy srácnál, mégse jött össze.

Úgy szeretnék vékony, csinos lenni a szemében!

Szeretnék egy kb 5-8 kilót fogyni januárig, mert akkor találkozunk újra, de azt akarom, hogy úgy reagáljon rám, hogy "uuuuuuh, aztaaaa" vagy hasonló. Hogy tudnám elérni, hogy lapos legyen a hasam, vagy legalább fogyjak egy pár kilót?? Hogy tudnék fogyni? Komoly, értelmes válaszokat szeretnék kérni, előre is köszönöm!



#fogyás-lenyűgözés-
2012. okt. 22. 18:40
1 2 3
 11/26 Hole Hunter ***** válasza:
100%

Ha nem jöttél be a srácnak, nagy valószínűséggel az a két-három leadott kg sem fogja földhöz vágni...nem gondolod?

A kérdésből kiindulva túl sokat nem veszített...te viszont annál többet. Egy rahedli lehetséges kapcsolat mehetett el melletted az idő alatt, míg kapartál az elérhetetlenért. Akinek nem kellesz, az meg sem érdemel...tán ebből kéne kiindulni...nem?

Ha fogyni akarsz, magad miatt tedd és ne egy marhaság miatt. Egészséges életmód és gondolkodás sokat segítene.

2012. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Régebben a srác még köcsög is volt, kinevetett, gúnyolt, és ez lenne most a cél hogy ezt ellentétesen történjen, hogy essen le az álla és cs*ssze meg a régi gúnyolódásait.:)

Tornázni tornázom, csináltam már ilyen vízivós teás napokat amikor 3 litert megittam ezekből, (teát persze cukor nélkül) és hát azzal tudtam leadni 2 kilót. na most a tornával kapcsolatosan, az úszogumimból meg a mellem alól szeretnék fogyni, valaki tud valami jó kis gyakorlatot?:)

2012. okt. 22. 19:03
 13/26 A kérdező kommentje:
Hole Hunter nem az a cél hogy összejöjjön velem, semmi ilyesmi, hanem az, hogy lepődjön meg, hogy ki ez a lány.:) ennyi.
2012. okt. 22. 19:08
 14/26 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
L-karnitin az egyetlen ami tényleg ajánlott fogyáshoz, többi csodaszert tényleg nem merném mondani, hogy jók. [link]
2012. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"Régebben a srác még köcsög is volt, kinevetett, gúnyolt, és ez lenne most a cél hogy ezt ellentétesen történjen, hogy essen le az álla és cs*ssze meg a régi gúnyolódásait.:) "


Na pont ezert kene nagy korivben leszard, nok...


"Tornázni tornázom, csináltam már ilyen vízivós teás napokat amikor 3 litert megittam ezekből, (teát persze cukor nélkül) és hát azzal tudtam leadni 2 kilót. na most a tornával kapcsolatosan, az úszogumimból meg a mellem alól szeretnék fogyni, valaki tud valami jó kis gyakorlatot?:) "


Tornazassal sz@rt se fogsz elerni, mert nem tudod egyhuzamban feloraig nyomni a feluleseket, meg a fekvotamaszokat es nem fog elegendo kaloriat elegetni. Lenyegeben ketfele mozgas fajta van:

1) Anaerob mozgas, amikor az izom a belso energia forrasait fogyasztja. Ilyen peldaul az eros intenziv mozgas, mint pl sulyemeles, bizonyos torna fajtak. Azert anaerob, mert az izom gyorsan vegzi a munkat rovid ideig nagy intenzitassal es nincs ideje arra, hogy friss vert es oxigent kapjon ( ezert "anaerob"). Pl 50 metert olyan gyorsan lefutsz, hogy az izmaidnak nincs idejuk arra, levegot vegyenek fel a verbol. Mig 10kilometeren mas a helyzet.


2) A masodik az aerob edzes, amikor nem olyan nagy erobedobassal dolgozol, es az izom nem a belso energia raktarait egeti hanem a zsirodat meg cukor raktaraidat meg mittudom miket, de ez a lenyeg es van ideje friss oxigent meg mindent felvenni a verbol (ezert "aerob").

Neked aerob edzes kell, mert az sokkal tobb kaloriat eget. A masiknal kifulladsz mielott eleg kaloriat egetnel. Persze a torna is mukodne, csak sokat kene csinalni es a futas meg az uszas sokkal egyszerubb es jobb. Remelem segitettem, johet a zold kez!:D

2012. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

A combodra és fenekedre is tornázz, hogy jó feszes legyen, hasból pedig nem kell szerintem feltétlen teljesen lapos has, ha van egy kicsi plusz az szerintem még aranyos is :)

Ja és esetleg legyen egy egy éjszakás kalandod valami haverjával aki elmondja neki, hogy milyen jó voltál az ágyban :))

a fogyókúrát és a léböjtöt viszont felejtsd el :)

sok sikert :))

15/F

2012. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ne egyél,nagyon sokat.Zsíros kaják ,édesség elfelejtve.Edzés,sport,de keményen.
2012. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

A hosszú választ köszöönöm.:) hasznos :D

most se eszem baromi sokat de hát csak hízok...

2012. okt. 22. 19:26
 19/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég kicsinyes cél.
2012. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Alap dolog, hogy semmi cukor vagy amibe az van és fehér liszt is tiltólistán és ott is marad.
2012. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!