Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti kire mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kire mondjátok, hogy csinos?

Figyelt kérdés
Érdekel itt a smink, ruházat stb. Például az utcán vagy bárhol le meritek őket szólítani vagy csak lassan próbáltok a közelükbe kerülni? Köszi!
2012. okt. 22. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra, aki tetszik :)
2012. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 VVMMvvmm ***** válasza:
19%
Arra a nőre aki dagadt,alaktalan aligha.
2012. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak: Azért a csinos az objektíven is megfogható dolog, míg a tetszés az szubjektív. Valaki lehet csinos anélkül is, hogy tetszene mint nő.
2012. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az lehet 3-maska, de valakinek csak az a csinos aki tetszik is neki egyben.

És hiába az a nő csinos 100 ember szerinte ha szerinte akkor sem az.


Amúgy kérdező, ezt így nehéz leírni, most azt mondom h hosszabb hajú min. vállig érő haj kevés smink..karcsúbb vagy sportos testalkat. ÉS hát hiába jó az alakja ha hozzá egy olyan fej jár amire zsákot húznék.

2012. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem tudok egyetérteni. Számomra a csinos azt jelenti, hogy jó alakja van. Valószínűleg sok nőnek van jó alakja, tehát sok csinos nő van, mégsem tetszenek mind.
2012. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

az más, az egész összhatás a lényeg! az arc a fej és a test...


nálam a csinos azt jelenti hogy van egy jó alakja ami tetszik és ahhoz szép a haja az öltözködése.

2012. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én általában arra mondom aki tetszik.De van,hogy megdicsérek valakit,mert csinosan öltözik.(egyébként nem tetszik)


Nem szoktam leszólítani senkit általában, mivel rengeteg ismerősöm van és valamelyiknek biztos ismerőse így elég hamar találok valakit aki bemutat neki :)


Sajnos nekem a külsőm nem olyan amivel első látásra nagyon be tudnék vágódni akárkinél,ezért nekem maradt a közvetlenség és a jó duma :D


19/F

2012. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!