Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átment rajta a fél város?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átment rajta a fél város?

Figyelt kérdés
Hány szexpartner kell hozzá hogy valakire igaz legyen ez a kifezezés?
2012. okt. 22. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ hol laksz:D
2012. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
A város lakosságszámának a fele
2012. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

ez függ az életkortól is.

de szerintem már a 3 is sok.

2012. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy!


Egy 10.000 fős városban az is elég ha 100-an dugnak a csajjal és a hírneve h mekkora ribi attól is lehet már ez a vélemény h átment rajta a fél város.

2012. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
10-15 esetén már szoktál mondani 1 lányra :D
2012. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem a szám a lényeg, hanem az irigység foka. azé, aki állítja róla
2012. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül a szexpartnerek számától függ.Ha egy faluból például bárkivel is lefekszel,de ha csak a kocsijából szállsz is ki,már könnyen ilyen hírnévnek örvendhetsz.Kisvárosban,városban dettó,bár ott azért tényleg kell hozzá minimum egynél több olyan egyén,akinek vélhetően,vagy valójában megfordultál az ágyában.Szóval én ezt inkább úgy fogalmaznám meg,hogy nem x darab szexpartner,hanem x darab rosszindulatú és irigy ember kell leginkább az effajta hírnévhez.
2012. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem ettől függ, én olyanokra szoktam mondani, akik érzelmek nélküli futó kapcsolatokba mennek bele.
2012. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!