Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egyáltalán olyan lny, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán olyan lny, aki örülne, ha egy fiú leszólítaná az utcán ismerkedési szándékkal? Mert én egyet sem találok.

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
mert nem mindegy, hogy milyen srác szólít le...
2012. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
biztos, hogy jól esne, és nem küldeném el a francba, akkor sem, ha nem jön be. mindent meg lehet mondani kulturáltan, és ha szimpatikus vagy, tuti megadnák valami elérhetőséget
2012. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*megadnék
2012. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan, milyen stílusban szólít le. Biztos, hogy nem hajtanám el egyből, értékelném eleve azt, hogy leszólít, mert a mai fiúk nagy része nem meri ezt megtenni.
2012. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos kerdezo nem lehetsz sztwm helyes srac ha lekoppintanak. Csak akkor van eselyed az utcan ismerkedni, ha helyes vagy. Sajnos a lanyok legnagyobb reszenek a kulso a minden, a kulso az Isten a szemukben, ez a legfontosabb, hiaba tagadjak.
2012. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen...bár én nőnek tartom magam és örülnék, ha egy férfi leszólítana és szimpatikus is lenne!
2012. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ, például ha a városodban sétálsz, meglátsz egy szép lányt, hogyan köszönnél neki, biztos vagy benne, hogy nincs-e barátja, a közelbe lakik-e egyátalán, lehet, hogy csak nyaral itt. Lehet, hogy idősebb mint amennyinek látszik, vagy sokkal fiatalabb. Nem a legjobb ötlet, maximum akkor ha már párszor láttátok egymást és tisztában vagy vele körübelül hány éves... !;)
2012. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem érdemes ilyenekkel foglalkozni. Hidd el nekem! Csak sok csalódást okozol vele magadnak...

A nők az olyan fickókat szeretik akik sík hülyék és valami alantas melójuk van.

Például vízvezeték szerelő, segédmunkás, aszfaltozó meg ilyenek. Rendőr, TEK-es, tűzoltó...

Ha le akarsz szólítani valakit, akkor először hitesd el magaddal hogy segg hülye vagy. Plusz olyan ruhákat hordj mint amit az átlag. Az egyéniséged próbáld elrejteni, mert attól megijednek, de nem csak a nők hanem az emberek is általában.

De ne foglalkozz velük, tényleg nem éri meg. Járj el kurv@khoz és kész. Úgyis csak azért mész oda hozzá mert meg akarod fektetni. Mert ez mozgat mindent.

Hidd el sok időt takarítasz meg amit hasznosabb dolgokra fordíthatsz. Minden nő egy csalódás, ettől óvod meg magad ha rám hallgatsz.


De egyénileg döntse el mindenki hogy mi kell neki...

2012. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Utolsó! Te is félnél egy olyan olyan lánytól akinek van stílusa?

Kérdező! Szerintem nyugodtan próbálkozz, vannak kivételek. Nekem pl. van pár közeli ismerősöm, akik biztosan örülnének egy ilyen ismerkedési lehetőségnek.

2012. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, a lehetőségnek lehet örülnének, csak épp nekem nem, hanem valami atom jó pasinak annál inkább. Tény, hogy alacsony, vékony fiúként, gyerekpfoával nem sok nőnél van esélyem a kis tinii lányok meg nagyon beképzeltek és bunkók tudnak lenni. Csináltam, tapasztaltam, de újra elkéne kezdenem, mert egyszerűen nincs más ismerkedési lehetőségem lányokkal ismerkedni személyesen.
2012. szept. 10. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!