Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy ha megtudja, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy ha megtudja, nem akar majd velem beszélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik. Egy barátnőm ismerőse, a barátnőmmel régebben találkozgattak. Nos..ezzel a sráccal mostanában nagyon sokat beszélgetek, gyakran említi, hogy szimpatikus vagyok neki. Viszont..még nem ismerem annyira, tehát a barátnőmtől informálódtam egy kicsit. Megmutattam neki, hogy a srác azt írta, hogy én tényleg érdeklem és nem csak azért ilyen jófej velem, mert le akar fektetni. És kérdeztem a barátnőmet, hogy a srác tényleg ilyen-e. És most olyan furán érzem magam...Félek, hogy a barátnőm véletlenül elmondja a srácnak, hogy én kérdezgettem róla, meg hogy elmondtam neki, amit írt nekem. A srác azt fogja hinni, hogy nem bízom benne és hogy kitárgyalom azokat, amikről szoktunk beszélgetni. Mit csináljak? Mondjam el a srácnak, hogy kicsit informálódtam? De akkor meg mérges lesz a barátnőmre, amiért "kitárgyaljuk". De végül is nem tárgyaltuk ki, csak megkérdeztem ezt a dolgot.
2009. aug. 9. 00:04
 1/3 anonim válasza:

Szerintem ebben az esetben természetes, hogy próbálsz megtudni minden lehetségeset a srácról, én is ezt tenném. És amúgy nincsen miért megharagudjon rád a srác, még hogyha meg is tudja, hogy kérdezősködtél róla. Talán ő is ezt tette volna a helyedben. Biztosan ő is próbált megtudni rólad valamit, hiszen kit ne érdekelnének tények arról az emberről, aki épp tetszik neki? Amúgy én is mindent megbeszélek a barátnőimmel, smsektől kezdve egészen ciki történetekig. Szóval nem hinném, hogy ez a dolog kettőtök közé állhatna.

Jah és remélem, sikerül majd összejönnöd vele. Sok szerencsét nektek :)

2009. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem elmondhatnád neki, a későbbi kellemetlenségek elkerülése végett. Mondhatod neki, h lechekkoltad vagy ilysmi, és ha megkérdezi, hogy mit is beszélgettetek, akkor válaszold egyszerűen, h Mädlsgespräch (lánybeszéd vagy vmi ilyesmi...nem tudok rá jó magyar szót, itt így használjákXD )
2009. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sztem nem számít hogy elmondod e neki vagy a fülébe jut-e...

Ez egy általános lány dolog...sztem

ne aggasszon hogy hiszi-e vagy nem hogy bízol-e benne mert ha tetszel neki akkor keresni fog. Ha attól félsz hogy egy éjszakás kaland leszel-e neki akkor akár megjátszhatod azt is hogy féltékennyé teszed...vagy csak ismerd meg egy laza fagyizás során, esetleg egy úszás, vagy strand keretében...szervezz közös programokat de úgy hogy a barátnőd aki ismeri, ő hívja el...házibuli vagy ilyesmi...de ha naon akarod egyszerüen kérdezz rá hogy vágyik e kapcsolatra veled...bár ez utóbbi elriaszthatja..ám ha nem riad vissza akkor elég tökös vagy nagyon akar téged...sztem ezzel csak nyerhetsz...egyik kedvenc mondásom hadd idézzem:"a kétség a leggyötrőbb félelem"

2009. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!