Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne?

Figyelt kérdés

Na szóval az lenne a kérdésem ,hogy van egy nálam másfél évvel fiatalabb srác aki nem csak jól néz ki ,hanem nagyon kedves is, szinte mindent tud rólam és teljesen megbízok benne. Ráadásul nem is annyinak nézik ahány éves( sokkal időssebbnek gondolják)...és én is tetszek neki meg ő is nekem, de nem tudom ,hogy ez a másfél év mennyire zavarna ,ha együtt lennénk...ha nagyobbak lennénk akkor nem zavarna ,de még elég fiatalok vagyunk!

Értelmes válaszokat kérek, köszönöm! :)


2012. okt. 22. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj, nézd ha szeretnéd, szereted a srácot akkor miért ne? :)
2012. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha most jól elvagytok, és nem zavar, akkor miből gondolod, hogyha járnátok zavarna? :D tuti hogy nem :D
2012. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha te 10 éves vagy, ő meg 8,5... na, akkor az úgy gáz :)

De feltételezem, hogy idősebbek vagytok, szóval nem gáz. Főleg azért, mert írtad, hogy többnek néz ki, meg hogy szeretitek egymást... de ha ilyenen elgondolkodsz, akkor vajon tényleg szereted őt?

2012. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer jártam 17 évesen egy 16 évessel, kijött rendesen a különbség... Ettől függetlenül jó buli volt, de semmi egyéb.


22L

2012. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MadameViciouse ***** válasza:

Én is kavartam' még "lánykoromban" egy 2 évvel fiatalabb fiúval.Teljes mértékben férfinak éreztem magam mellett és fel sem tűnt, hogy fiatalabb, meg is feledkeztem róla rendszeresen.

Én egyébként is fiatalabbnak tűnök a koromnál és néha a viselkedésem sem tükrözi azt:D

Mások meg nem érdekelnek, foglalkozzanak magukkal.

2012. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az osztálytársam szülei közt 3 év van vagyis az muterja 3 évvel idősebb. de, ha olyan 12 vagy és egy 10 évessel jársz kérlek akkor ki fognak röhögni!! jah és ha elég fiatal vagy mit keresel itt 23:25-kor he? ejnye-bejnye!!
2012. okt. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne gáz
2012. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Én 15 vagyok barátnőm pedig 12 mégis nagyon szeretjük egymást <3
2012. okt. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem, kedves utolsó, nem az én lányommal vagy, mert én eltörném a kezed. Menstruál már az a szerencsétlen kislány?
2012. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!