Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhat egy jómódú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhat egy jómódú, gavallér pasi kötetlen kapcsolatra megbízható, csinos lányt?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok akiket nem zavar hogy a pasi sokat utazik üzleti útra és ritkán tudnak találkozni.

2012. okt. 23. 00:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Hány éves vagy?


Nekem is ez a problémám, hogy kevés időm van találkozni, amit sok férfi nem tolerál..


20/L

2012. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
31%
JELEN! :)
2012. okt. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Tudod mit javasolok neked? Ha normális lányt keresel, olyat, aki téged szeret, próbáld megállni, hogy az anyagi háttered nem nagyon mutatod, csak akkor, ha már megbizonyosodtál arról, hogy valóban szívből szeret. Nem tudom, mekkora mértékben vagy jómódú, de lehet nem tanácsos szupcsi kocsival érte menni, 150e Ft-os órát felvenni a randira, mindenesetre olyan dolgot felvenni, amit köztudottan egy átlagos ember nem tud megengedni magának. Muszáj kibírni, ha normális lányt akarsz. Pénzzel sose tudunk majd rendes lányt szerezni, sajnos.

2012. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ez most hirdetés??? XDD
2012. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

#14 vagyok

Alkalmi kapcsolatnál nem igazán a pénz számít...

2012. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
79%
De nyilván hamarabb lefekszik egy gazdag palival, mint egy anyagi problémákkal küzdő fiúval, abban reménykedve, hátha "megakarja tartani"...
2012. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
nagy igazság bizony, ott a pont utolsó :)
2012. okt. 24. 22:34
 18/30 anonim ***** válasza:

Köszi! :)

De sajnos ezek alapvető törvényszerűségek.


"Pénz & Sárm"

2012. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
56%

Még mindig 14

Nekem általában alkalmi kapcsolataim vannak és nem a pénz számít(nem mondom,hogy a csórókkal állok össze,de nem az számít),hanem,hogy hogy néz ki a pasi,na meg mennyie értelmes... Inkább egy komoly kapcsolatban számít a pénz nálam... De ezekszerint más nem így van vele...

2012. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

gondolom pesti vagy... miért nem próbálod meg kifejezetten pesti társkeresőn?

én egyszer nézegettem és minden nagyvárosnak szinte van külön társkeresője, hirdetőoldala

nem csak rosszlányos

sajnos én a suli maitt nem tudnék utazgatni

22/L

2013. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!