Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhat egy jómódú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhat egy jómódú, gavallér pasi kötetlen kapcsolatra megbízható, csinos lányt?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok akiket nem zavar hogy a pasi sokat utazik üzleti útra és ritkán tudnak találkozni.

2012. okt. 23. 00:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
pénzért minden kapható!
2013. jan. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan benne lennének egy ilyen kapcsolatban. Ha fiatalabb lennék, én sem futnék el... :)
2013. jan. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Üdv kolléga hasonló a szitu nálam is.

Most kapok egy olyan lehetőséget ahol sokat kell utazni,éppen ezért nem akarok semmi komolyat csak úgymond érezzük jól egymást ennyi,hetente max 1-2-szer vagy ha úton leszek akkor fogadja el és hagyjon békén csak hétvégén nézzünk egymásra.

Én tolerálnám ha a csaj elfoglalt lenne sőt annyira örülnék neki ha ő is ilyen hajtós lenne,felőlem hétköznap azt csinálna amit akarna,legyen csinos,nőies,hosszú hajú :)

és kedves,de ne akaszkodjon rám egyáltalán.

Ha tudsz ilyet hol lehet kifogni ilyen csajt akkor szívesen venném a címét nevét :D

2013. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz: gyakorlatilag bárhol, ilyen nőből rengeteg van. Külföldön még több. (A szokásoknak megfelelően külföldnek a világ azon kicsiny részét tekintjük, ahol Magyarországnál jobban élnek az emberek.)


Elolvastam a válaszokat. Röhejes, hogy én mindig olyan csajokba futottam bele, akiknek elég magasan volt az anyagi minimumuk, és ezt azzal magyarázták, hogy nem fogom tudni eltartani őket / a családot. És ezt a XX. század végén, XXI. század elején. Eszem megáll.

2013. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Előző válaszom első bekezdéséhez: bemész este egy bárba, és annyi ilyennel ismerkedsz meg, amennyivel akarsz.
2013. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Vadászni nincsen sok időm sajnos....
2013. szept. 8. 12:00
 27/30 anonim ***** válasza:
És terelt vadat díszpáholyból lőni van-e elég pénzed? :)
2013. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
jó duma :)))
2013. szept. 8. 12:28
 29/30 anonim ***** válasza:

Lassan egy eve irtad ki a kerdest. Ez alatt sem sikerult senkit talalnod? Meg itt sem irt neked senki?


Vagy tenyleg nagyon elfoglalt vagy es idonkent van egy lopott 5 perced, amikor kiirod a kerdest ide es kommentelsz, vagy az idohianyon kivul van valami mas is a hatterben, ami miatt nem sikerul talalnod senkit.


Az elso esetben sok mindent nem tudsz tenni: ha arra sincs idod, hogy elmenj idonkent egy barba, vagy hogy az interneten keresgelj, ismerkedj, beszelgess, levelezz, akkor sok eselyed nincsen. Vagy megprobalsz idot atcsoportositani erre, vagy bizol a szerencseben, hogy veletlenul belebotlasz valakibe a ket elinteznivalod kozotti 5 perc szunetedben...


Ha masodik eset all fenn (mondjuk nincs kedved/lusta vagy az ismerkedesre idot forditani, inkabb abban remenykedsz, hogy itt majd egybol irnak neked es neked csak valasztani kell a jelentkezok kozul), akkor valtoztatnod kell a hozzaallasodon, vagy azokon a tenyezokon, amik hatraltatnak.

2013. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nem is akarja magaval vinni a lanyokat utolso ;) csak jatszani veluk amig itthon van.

Erre fiatal 20-on eves lanyok szerintem siman kaphatok amennyiben szinglik es őrültebb korszakukat élik.

2017. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!