Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem szoktam sokszor látni, ezért facebookon szeretnék írni neki valamit. Mit lehet írni ilyenkor, hogy ne nézzen teljesen hülyének?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 17:21
 1/3 József a zerge ***** válasza:
53%
Szia . Szeretsz disznót vágni?? :D Én ezzel a kérdéssel indítanék
2012. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Ha zavarod meg se nézi, 2. tudja h szimpi vagy neki mert kül nem jelölted volna. 3. ha baj lenne hogy jelölted, akkor vissza se igazolt volna. Gyakorlatilag ennyi. Ezzel csak elrontanád. Az már 1 másik kérdés hogy mivel kezd, én biztos nem így kezdeném. És ne lényegretörő legyél, hanem őszinte . . Azt jobban díjazzák. Én így kezdeném :

Én: Szia .

Ő: Szia. Ki vagy?

Én: Xy vagyok. Reggelente szoktalak látni a buszon, csak mindig annyian vannak hogy nem merek hozzádszólni, mert elég hülyén venné ki magát hogy csak így ismeretlenül megszólítalak, valószínűleg vissza se köszönnél mivel nem ismersz és elég gáz lenne az egész szitu, viszont szívesen megismernélek :) . Így hát gondoltam bejelöllek FB-n, itt nyugodtan rád tudok köszönni úgy hogy nincs körülöttünk még 1000 ember , és talán privátabb is :D .

Ő : Hát jó xD

Én: Mindig a 6.20assal mész?

Ő: Aha többnyire, kivéve mikor nem késem le :D

Én: :DD Én is .. Többnyire :P De már megfájdult a derekam :D ..

Ő: Mért? :D

Én: Hát csak most tudtam kiegyenesedni, eddig bátorságot gyűjtögettem a földről .. :$

Ő: Haha xDD blablabla

Én: És amúgy délutánonként melyik busszal szoktál menni általában? blablabla

Ő: Blablabla

Én: blablalba


és bla bla bla.. Ha partner a beszélgetésben, és főleg visszaigazolt akkor valszeg szimpi vagy neki, és jön már minden magától, majdnem.


De ezt a szöveget felejtsd el, mégha nem is ezt írod amit írtam.

1x-2x beszélj vele jó sokáig ameddig le nem lép, vagy offol ez úgyis kiderül h lépett e vagy offolt. Köszönj rá nyugodtan aztán ha úgy adódik a helyzet beszélgess vele , de mindenképp írj rá mindennap, hogy 'szem' előtt legyél


Majd írd meg mi történt! :)

2012. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónál nagyon tetszett :D

Ő: blablabla

Én: blablabla

:D Amúgy szerintem is valami olyasmivel kéne indítanod, amit az előttem lévő válaszoló írt.

2012. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!