Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtegyem? (meleg tema)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem? (meleg tema)

Figyelt kérdés
szoval van egy baratom akit 2eve ismerek es kb masfel eve szerelmes vagyok bele. Sokszor van h elmegyunk bulizni es egymasnal alszunk, es mar tobbszor is volt olyan, hogy atolelt mikozben aludt meg hozzambujt, meg csomoszor ha ulunk egymas mellett a combomra teszi a kezet vagy csak ugy poenbol megmarkolja a seggem. Attol felek h neki ez tenyleg csak poen, de azert remenykedek, szoval athivtam h ma is aludjon nalam, es nem tudom h beprobalkozzak vagy ne. Am bisex vagyok, de o nem tudja. O folyton lanyokrol beszel h kinek milyen jo melle van, meg milyen jo csajjal dugott, es elmeseli tok reszletesen meg minden, en meg mindig csk arra tudok gondolni h barcsak en lettem volna a csaj helyett.. Szoval az a kerdes h ma beprobalkozzak, vagy hulyeseg lenne kockaztatni?

2012. okt. 23. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
94%
Ha csajokról beszél, akkor ő is biszex? Szerintem próbálkozz be.
2012. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 anonim ***** válasza:
23%
Ha engem fogdosnál, megvernélek. Jobb lenne először elmondani neki inkább, amit érzel.
2012. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/125 anonim ***** válasza:
82%
ne próbálkozz be (ha megrémíted még barátok sem lesztek), és ne is azzal kezd, h meleg.. pontosabban biszex vagy, hanem előbb derítsd ki (esetleg kérdezd meg tőle), hogy ő az-e.. persze, nem így, h "hé te biszex vagy?"
2012. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 anonim ***** válasza:
91%
Két dolgot csinálhatsz. Ha fogdos, akkor mond, hogy jaj de jó volt. A másik hogy ne lógj a magyar óráról.
2012. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/125 A kérdező kommentje:

lemaradt h 18/f

Am en se ugy gondoltam h egybol letamadni, csak h beszelni vele vagy ilyesmi, am most is itt van es total nemtudom h hogy kezdjek bele ebbe az egeszbe..

2012. okt. 23. 19:47
 6/125 anonim ***** válasza:
88%

na mi a helyzet? :D

beszéltél már vele? :)

2012. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/125 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem hülyeség kockáztatni, ha már másfél éve szerelmes vagy bele, akkor ideje dűlőre vinni a dolgot... vagy összejöttök, vagy kiderül, hogy hiába reménykedsz, amely esetben bőven ideje továbblépni.
2012. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 A kérdező kommentje:
nagyon hulyen erzem magam.. Csomot dumaltunk, es elezdtem neki meselni h mivan, mintha egy lanyrol lenne szo, es aztmondta h valljam be neki, biztos osszejovunk ha mar olyan regota joba vagyunk, meg amugy is milyen aranyos vagyok meg ilyenek es kerdezte h kiaz a lany, es elmondtam h igazabol rola beszeltem, erre elkezdett szaadni a rohogestol mer azthitte viccelek.. Most meg itt alszik. Mellettem, az agyamban!!!!!!!!!! Nem birom igy tovabb!!! Nem tudom hogy erhetnem el h komolyan vegyen..
2012. okt. 23. 22:36
 9/125 anonim ***** válasza:
89%
Keltsd föl bszki és mond meg neki :D
2012. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/125 A kérdező kommentje:
elmondtam neki megegyszer. Folebresztettem es mondtam neki h figyelejen ram, es h komolyan gondoltam amit este mondtam, es ertetlenul nez ram h mirol beszelek, erre en f@sz megcsokoltam. Es igy erre annyi volt a reakcioja h kitagult szemekkel mosolygott ram es annyit mondott h "ez tok durva" aztan megborzolta a hajam mintha 5eves lennek, visszafekudt alidni es aztmondja h "majd reggel megdualjuk b*zikam de most faradt vagyok"......... Es visszaaludt. MIERT KELL EGY HULYE F@SZ IDIOTAT SZERETNEM? Kb mindenre azt mondja h ez durva ami kicsit mas mint ami megszokott.. Pl a mikor megneztuk a moziba a bosszuallokat akkor is ezt mondta, meg a vidamparkba mikor egy csaj hanyt a breakdance-n, vagy mikor nagyon be van tepve, vagy a rago izu fagyira.. Szal igy kb mindenre. Rohadtul idegesit egy kicsit se jott zavarba.. Ezt szeretem benne.. O mindig uralja a helyzetet, es ha vele vagy atragasztja rad is a magabiztossagat. Meg nagyon okos es kb barmirol lehet vele dumalni.. Es persze krva jol nez ki. Es bocsanat h ezt most ilyen hosszan irom, gondolom lofszt se erdekli, csak muszaly leirnom valahova..
2012. okt. 24. 04:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!