Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtegyem? (meleg tema)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem? (meleg tema)

Figyelt kérdés
szoval van egy baratom akit 2eve ismerek es kb masfel eve szerelmes vagyok bele. Sokszor van h elmegyunk bulizni es egymasnal alszunk, es mar tobbszor is volt olyan, hogy atolelt mikozben aludt meg hozzambujt, meg csomoszor ha ulunk egymas mellett a combomra teszi a kezet vagy csak ugy poenbol megmarkolja a seggem. Attol felek h neki ez tenyleg csak poen, de azert remenykedek, szoval athivtam h ma is aludjon nalam, es nem tudom h beprobalkozzak vagy ne. Am bisex vagyok, de o nem tudja. O folyton lanyokrol beszel h kinek milyen jo melle van, meg milyen jo csajjal dugott, es elmeseli tok reszletesen meg minden, en meg mindig csk arra tudok gondolni h barcsak en lettem volna a csaj helyett.. Szoval az a kerdes h ma beprobalkozzak, vagy hulyeseg lenne kockaztatni?

2012. okt. 23. 19:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/125 A kérdező kommentje:
igen tenyleg egy fsz amugy.. De tudom h a hulyesegeitol eltekintve nagyon jo srac, de tenyleg.. Szoval lehet h mindig szopat, de ra tenyleg barmikor szamithatsz.. Volt h kiutottem magam, es a karjaba vitt haza gyalog, mer mar nem jart egy busz se, meg egyszer leutazott ertem budarol pecsre hjnalba h osszeszedjen, pedig nem is kertem. Es ha mar hidegvan kint, akkor mindig van nala vagy 3 pulcsi, hogyha valaki fazik, akkor oda tudja neki adni. Mar tobbszor is vereedett miattam. Egyszer lekaptam az exet akit imadott csk a csaj dobta, es elkezdtek cseszeedni a tobbiek h hogy leheek ekkora gci (tenyleg az voltam) es meg o vedett engem.. Szoval ja egy hulye idiota fszfej de attolmeg nagyon jo barat es nagyon szeretem..
2012. okt. 24. 14:27
 22/125 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem mond el neki, hogy akármi is lesz nem akarod elveszíteni mint barátot!

Lehet, hogy kiváncsiságból kipróbálná veled, de ha nem gondolja komolyan akkor szerintem ne menj bele, mert rámehet a barátságotok.

Viszont én drukkolok, hogy összejöjjetek, de csak akkor ha tényleg komolyan gondoljátok mindketten!

2012. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/125 A kérdező kommentje:
azt mondta h ki kell probalnia ahoz h donteni tudjon, de barmi lesz is koztunk marad. Azt is mondta h nagyon szeret mint baratot es nem akarja hogy ez kozenk alljon ha nem megy. Tudtam h nem egy erzeketlen pocs <3
2012. okt. 24. 15:29
 24/125 anonim ***** válasza:
95%

Kérlek ird meg a folytatást;-):-*érdekell!

Szurkolok nektek, aranyosak vagytok

2012. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/125 anonim ***** válasza:
92%

Szia, én már írtam neked az azelőtti kérdésnél is - legalábbis asszem te voltál.

Na ugye jobb, hogy léptél? Abból, amit írtál az jön le, hogy tényleg egy jó barátod van,(elég eredeti tag lehet) az ilyeneket meg kell becsülni. Meg nem is csoda, hogy beleestél.

Szerintem jól csináltad. ;)

2012. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/125 anonim ***** válasza:
91%

Örülök, hogy így reagált :) Akkor még bármi lehet köztetek :)

De ez a kipróbálás dolog nem fair veled szemben, mert Te szereted őt és ha már egyszer megkapod akkor még rosszabb lesz ha utána mégsem akar veled lenni...

Szerintem ezt neki kellene átgondolnia hogy barátként szeret vagy többet érez.

Mindenesetre szorítok Nektek :)

2012. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/125 A kérdező kommentje:
hát elég jól ment.. :)
2012. okt. 24. 19:01
 28/125 anonim válasza:
92%
Bővebben?
2012. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/125 A kérdező kommentje:
hat kiprobaltuk, es bejott neki szal lenyomtunk egy par menetet.. :p
2012. okt. 24. 21:12
 30/125 anonim ***** válasza:
96%

Ja jó xD

Happy End xD

2012. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!