Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokszor jobban számít a lányoknál a rangod, helyzeted egy társaságban, vagy egy új közösségben, mint bármi más?

Figyelt kérdés

Szóval nézhetsz ki jól, lehetsz aranyos, poénos, vicces, kedves, bármi, ha a csaj rájön, hogy egy visszahúzúdó lúzer vagy a többeik között általában lepattint?


Sokszor volt már ilyen. Randikon oké voltam, aztán elkezdett figyelni másnap a suliban, rájött, hogy szarnak rám a többiek (egyetemről beszélek) és úgy lerázott mint kutya a bolhát.


Tényleg ENNYIRE számít??


2012. okt. 23. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Ha kevesebb a haverod több jit neki belőled! A lényeg hogy legyél határozottabb
2012. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy visszahúzódó valaki, még miért lenne "lúzer". Ez amúgy egy olyan hülye szó, feláll a szőr a hátamon...


Akinek ez kritérium, hogy az isiben ki milyen menő, hát annak egészségére. Nem hinném, hogy ez lenne a mérce.

2012. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A határozottság szart sem ér, ha nem veszik fel a többiek, pont ezzel lehet leásni az ember rangját.


Ha meg nem "ismer" senki nem fog foglalkozni veled.

2012. okt. 23. 20:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Az erősebb kutya b*szik...
2012. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én eddig egy senki voltam az osztályban mert egy liba ako azóta sem mert elém àllni, elmondott rólam mint ami nem is igaz, de ezt a nyarat egyik osztàlytársammal (16) töltöttem és meglátta hogy ki vagyok igazából! És ezt értékelik a lányok is! Légy magad!

16/L

2012. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyen vagyok, "lúzerekkel" nem járnék, azért is mert én is a menőbb lànyok közé tartozom, a màsik amiért nem jövök össze vele, mert pl megtudom, hogy milyen lányokkal járt, kavart eddig és ha valaki szégyen csajjal is kavart, akkor már rögtön elmegy a kedvem mert rájövök, hogy biztos gáz a gyerek ha már ilyen lányokra nyomult...sajnálom, nézhettek beképzelt p*csának, de ilyen vagyok és ezen nem igazán tudnék változtatni. Egyszerűen nem tudnék összejönni egy ilyen fiúval. Ja a másik meg, ha járnék is egy "luzerral" akkor a többi menőbb lány is már elkönyvelne engem is szégyennek..
2012. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6/6 Időpont ma 14:47


OMG!!!! És gondolom azt hiszed, ez milyen menő, ugye?


A nagybetűs életben, a suli falain túl majd meglátod, mire mész azzal, hogy """"menő"""" lány vagy.

2012. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, látszik, hogy soha nem tartoztál a menőbbek közé.;)
2012. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szó nincs erről csak nem azt látják hogy egy pénzes ember vagyok hanem egy érző ember! Lényegében félreértelmeztétek a dolgot!
2012. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Baromira tévedsz. Nekem olyan dolgaim voltak gimis koromban SAJÁT ERŐBŐL, hogy te kb álmodni sem mersz róluk. Az iskola nagy "menői" kb csókolomot köszöntek nekem és folyamatosan hívtak erre-arra, meg nyaltak összevissza. Én soha nem is akartam közéjük tartozni,mivel mindig is úgy láttam, hogy a "legmenőbb" emberek a legkétszínűbbek, legmegjátszósabbak és legmegalkuvóbbak, összességében a leghazugabb emberek. Emiatt tudnak ők népszerűek lenni, sok ember által """szeretettek""" lenni. Ez az elképzelésem volt anno. Aztán foglalkoztam a pszichológiával, és volt egy tanulmány, ahol kiderült, hogy valóban a legnépszerűbb emberek a legnagyobb és legjobb hazugok.

Meg nézzük meg így pár év távlatából, hogy ezek a menők hol vannak? Aki normálisabb volt, az rájött, hogy ez baromság volt, és kilépett az ilyen társaságból. De a legtöbbel találkozva szórakozóhelyen az a tapasztalatom, hogy vagy állandóan hullarészegek, vagy pedig szét vannak szívva és a mosdóban kínálgatják nekem ingyen a szarjaikat.


A látszat világa drágám erről szól. Sok sikert hozzá!

2012. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!