Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáltam, de nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltam, de nem tudtam elkerülni a szereplést az új közösségben. Elképzelhető, hogy azok a lányok akik érdeklődtek, ezek után nem mernek majd felvállalni?

Figyelt kérdés

Voltak balhék a koleszban a szobatársaimmal. + utána rákattantam a témára, hogy mindenki rólam terjeszt hazugságokat és elkezdtem magyarázkodni mindenkinek. 3 ember szólt csak be miatta, az a 3 lány akiknek úgy érzem tetszem. Az egyik pl letiltott, aztán visszavett, a másik is törölt, a harmadik csak csendben mosolyog és normális velem, de kicsit távolságtartó.


Nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy mindenki rám figyel, de úgy érzem nem vagyok abban a helyzetben, hogy jól alakítsak, így a figyelemnek könnyen az lehet a vége, hogy elkönyvelnek egy gyökérként és meghúzzák a határt, hogy velem biztos, hogy soha.


Szóval... mit tegyek ebben a helyzetben?


2012. szept. 26. 13:33
 1/10 A kérdező kommentje:
egyetemi közösség, szóval felnőtt emberekről van szó.
2012. szept. 26. 13:34
 2/10 A kérdező kommentje:
Csendben kéne maradnom egy ideig, nem? De azzal meg kimaradok a társasági életből. Kizárja egymást egy kapcsolat a csoportból és az azon belüli szereplés, vagy nem? Vagy ez mitől függ? bocsi, hogy nem tudtam tisztán megofgalmazni a kérdést.
2012. szept. 26. 13:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Idő, idő és idő.

Ha a továbbiakban kerülöd a negatív szereplést, a balhékat, akkor egyedi esetnek könyvelik el a történteket.

2012. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell kimaradnod a közösségi életből, csak ne csinálj és ne is vegyél részt balhékban, hülyeségekben.
2012. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne szívd mellre, ne vedd észre, ns görcsölj, hanem viselkedj természetesen. Ennyi a kulcs!
2012. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Pl volt egy lány akivel majdnem boroztam kettesben, már tök óvatosan alakult a kapcsolatunk. Erre hirtelen elküldtem neki egy olyan facebookos beszélgetést amit szerintem baromira nem is értett és nem is érdekelte.


Azóta nem beszéltünk....


És ez már helyrehozhatatlan.

2012. szept. 26. 13:38
 7/10 A kérdező kommentje:

"viselkedj természetesen"

pont ez a baj, az nálam egyenlő a balhézással, meg a szerepléssel.

2012. szept. 26. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat ne haragudj, de en a te fajtad kilometerekrol kerulom. Neha jo, ha felhivja az ember magara a figyelmet, de utalom az ilyen feltunesi viszketegsegben szenvedo embereket.
2012. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha megjátszod magad, azzal semmit nem érsz el. Előbb -utóbb kibújik a szög a zsákból és annál fájdalmasabb lesz a szakítás.

Keress olyan partnert, aki el tud fogadni olyannak, amilyen vagy. Vagy próbálj megváltozni! Ez a nehezebb, óriási akarat meg önfegyelem kell hozzá, de talán azt is ki lehet fejleszteni. De egy éretlen személyiség később magától is megváltozhat. Azt meg csak ki kell várni.

2012. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már majdnem azt hittem, hogy a Benji nevű ismerősöm vagy, de neki nincs ilyen jó a helyesírása xD
2012. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!